“Wakacyjny wieczor”
Nowa Villa Ostrodzka — recenzja

Nowa Villa Ostrodzka
Nr 1 067 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super przytulne miejsce, gdzie można zjeść pysznego tatarka i przepyszne krewetki. Kameralnie i przytulnie. Polecam wszystkim bez wyjątku. Sympatyczna i kulturalna obsluga,dzięki której czas w Villi upływa jeszcze przyjemniej.

Dziękujemy, marzenias

Zrecenzowano 20 maja 2019

Rewelacyjne miejsce: kameralne i eleganckie z pysznym jedzeniem i wspaniałą obsługą.Odbyło się też tu przyjecie komunijne mojego syna i cała impreza była zorganizowana na medal chociaż, jestem bardzo wymagającym klientem.Z dań polecam szczególnie kaczkę i tatara.Przychodzę tu też nieraz ze znajomymi i jeszcze nigdy nie zawiodłem się: super jedzonko i drinki w przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy, piotr r
Zrecenzowano 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Nowy właściciel, nowe menu, nowa obsługa.
To pierwsza „dobra zmiana”.
Niesamowicie dobre polskie jedzenie,w bardzo przyzwoitych cenach. Kaczka wymiata:) nastepnym razem sprawdzę kopytka.
Panie Piotrze - gratuluje i oby Pan trzymał poziom.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, marzenias
Zrecenzowano 29 czerwca 2018

Szczególnie nie polecam zamawiania imprez i cateringu, zupełny brak profesjonalizmu, umiejętności organizacji, szacunku do Klienta i poczucia obowiązku.

Termin wizyty: maj 2018
3  Dziękujemy, Katarzyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: restauracjanowavilla, Właściciel, Nowa Villa OstrodzkaOdpowiedź udzielona 19 maja 2019

Pani Katarzyno, jestem nowym prowadzacym id lutego, zapraszam do organizacji i zamawiania , miejsce zachowalo swoj klimat ale podejście się zmieniło. Piotr Sas

Zrecenzowano 26 lutego 2018

Miejsce na uboczu, niewielkie ale dość przytulne wnętrze. Menu dość bogate, ceny niestety nie są adekwatne do jakości podawanych dań. Sałatka z brakami względem wyszczególnienia składników w menu, grzanki wow, nigdy chyba nie jadłam tak niedopracowanych. Bułka wilgotna, ser nie trzymał się pieczywa, dość chłodne, ktoś bardzo się śpieszył.Do tego sos czosnkowy, duże wyzwanie dla wyjątkowych smakoszy świeżego wrażenia :) Dodatkowy punkt za zainteresowanie kelnera :) Muzyka na żywo miły dodatek do wieczornego spotkania. Zapewne nie jest to moje ulubione miejsce.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, KatarzynaG1256

Nowa Villa Ostrodzka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nowa Villa Ostrodzka? Podziel się wrażeniami!