Dobra jakość za przystępną cenę w doskonałej lokalizacji w centrum miasta.
Mieliśmy tu wcześniej już zrobioną rezerwacje na kilka pokoi.
Bardzo nam sie podobalo bo hotel jest nowy,bardzo czysto,schludnie i przyjemnie.

Dziękujemy, ALGarlicki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HbH1974, Dyrektor generalny, Hampton by Hilton Warsaw City CentreOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Witam,

dziekuje bardzo za tak mile slowa i ocene naszych uslug.

Zapraszam ponownie

Dyrektor Generalny

Fajny hotel, czysty, mega fajne wysokie łóżko i ta pościel, lekka - super się śpi pod czymś takim. Śniadanie super, jednak na taki duży hotel i ilość ludzi, to zaskoczyła mnie kolejka do kawy, trzeba jednak sobie dać więcej czasu na śniadanie. Nie wyszłam głodna, ale też mega najedzona, jednak brak kofeiny przed pracowitym dniem nie nastroił mnie dobrze. Prosiłam w recepcji o fakturę, wysłali ja na meila, a dzisiaj okazało się, że faktury nie ma. Trzeba jednak takie rzeczy pilnować. Reszta bez zarzutu i na pewno zdecydowanie służbowo będę go wybierać. Poza tym lokalizacja genialna i to jest plus , który rekompensuje te małe niedociągnięcia.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, zytar2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HbH1974, Dyrektor generalny, Hampton by Hilton Warsaw City CentreOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Witam,

bardzo mile slowa - dziekujemy!!!!:)

Faktura bedzie nastepnym razem na 100% - sorry

Pozdrawiam i zapraszam

Zrecenzowano: 8 września 2019

Kolejny hotel bez historii. Pokój czysty. Ciekawe łóżko - wysokie, wygodne i dla Pań sprzątających ergonomiczne. Niższe osoby mogą z niego skakać. NIestety, śniadanie słabe czyli standard jak w każdej sieciówce: skwarki z boczku wędzonego z daleka czuć było, że wyrób przemysłowy i smakowały jak smażone na oleju. Jajecznica bez wyrazu. Wędliny też wyrób przemysłowy, kilka rodzajów o jednakowym smaku. Jedynie bułeczki francuskie były godne pochwały - do kawy wyśmienite. Z rana, gwrantowane polowanie na windy.

Wskazówka dotycząca pokoi: W porze śniadaniowej jest problem z przywołaniem windy.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Stasiu_Irena
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HbH1974, Dyrektor generalny, Hampton by Hilton Warsaw City CentreOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Witam serdecznie,

dziekuje za czas poswiecony na napisanie komentarzy i za pobyt w naszym hotelu.

Nasze wyroby sniadaniowe sa kupowane u sprawdzonych dostawcow i staramy sie aby byly dobrej jakosci.

Osobiscie sprawdze z szefem kuchnii jakosc jajaecznicy (jest robiona ze swiezych jaj) oraz boczek.

Jescze raz dziekuje za konstruktywna krytyke.

Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hilton - to brzmi zacnie. Podróżuję dość często i staram się wybierać różne hotele znanych marek. Tym razem padło na Hampton by Hilton. 3* hotel w centrum Warszawy. W sumie jedyny sensowny w momencie mojego przyjazdu, czyli w przededniu wizyty Mikea Pencea i innych możnych tego świata.
Lokalizacja? Zaraz za Mariottem, 5 minut od Warszawy Centralnej.
Sam hotel ciekawy, recepcja na 1 piętrze. Frontdesk stanowiła Polka i zapewne pan z Indii albo okolic. Mega sympatyczni.
Pokój na 16 piętrze z widokiem na miasto. W pokoju wygodne łóżko, tv i pusty kieliszek z dopiskiem - napełnimy! Tylko kup pan coś :)
Do pokoju dostałem voucher na „welcome drinka”.
Szkoda, że w łazience taki kran dziwny, ale ok.
Czysto, schludnie.
Śniadanie - smaczne z całkiem sensownym wyborem dań.
Już wiem czemu 90% gości mówiło po angielsku - oni są wierni sieciom i wiedzą gdzie nocować.
Polecam!

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Bartosz_9216

Witam serdecznie,

dziekuje za tak ile komentarze dotyczace jakosci/ zadowolenia z pobytu w naszym hotelu.

Milo jest nam czytac, ze starania i praca wywoluja tak pozytywne emocje i komentarze.

Zaprasamy ponownie

Zrecenzowano: 3 września 2019

To nie mój pierwszy pobyt w tym hotelu, za każdym razem obsługa jest na wysokim poziomie. Pokoje czyste i wygodne. Pościel czysta i przyjemna, bardzo wygodne szerokie łóżko. W upalne dni schronienie w chłodzie klimatyzowanego pokoju.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hampton
Dziękujemy, solech456530

Witam serdecznie,

dziekuje za komentarze pozostawione na tej stronie, lojalnosc to naszej marki i ciepla slowa:)

Ciesze sie, ze ponowny pobyt byl udany i zapraszamy ponownie:)!

Pozdrowienia ze slonecznej Warszawy