Zrecenzowano: 8 września 2019

Kolejny hotel bez historii. Pokój czysty. Ciekawe łóżko - wysokie, wygodne i dla Pań sprzątających ergonomiczne. Niższe osoby mogą z niego skakać. NIestety, śniadanie słabe czyli standard jak w każdej sieciówce: skwarki z boczku wędzonego z daleka czuć było, że wyrób przemysłowy i smakowały jak smażone na oleju. Jajecznica bez wyrazu. Wędliny też wyrób przemysłowy, kilka rodzajów o jednakowym smaku. Jedynie bułeczki francuskie były godne pochwały - do kawy wyśmienite. Z rana, gwrantowane polowanie na windy.

Wskazówka dotycząca pokoi: W porze śniadaniowej jest problem z przywołaniem windy.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Stasiu_Irena
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HbH1974, Dyrektor generalny, Hampton by Hilton Warsaw City CentreOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Witam serdecznie,

dziekuje za czas poswiecony na napisanie komentarzy i za pobyt w naszym hotelu.

Nasze wyroby sniadaniowe sa kupowane u sprawdzonych dostawcow i staramy sie aby byly dobrej jakosci.

Osobiscie sprawdze z szefem kuchnii jakosc jajaecznicy (jest robiona ze swiezych jaj) oraz boczek.

Jescze raz dziekuje za konstruktywna krytyke.

Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hilton - to brzmi zacnie. Podróżuję dość często i staram się wybierać różne hotele znanych marek. Tym razem padło na Hampton by Hilton. 3* hotel w centrum Warszawy. W sumie jedyny sensowny w momencie mojego przyjazdu, czyli w przededniu wizyty Mikea Pencea i innych możnych tego świata.
Lokalizacja? Zaraz za Mariottem, 5 minut od Warszawy Centralnej.
Sam hotel ciekawy, recepcja na 1 piętrze. Frontdesk stanowiła Polka i zapewne pan z Indii albo okolic. Mega sympatyczni.
Pokój na 16 piętrze z widokiem na miasto. W pokoju wygodne łóżko, tv i pusty kieliszek z dopiskiem - napełnimy! Tylko kup pan coś :)
Do pokoju dostałem voucher na „welcome drinka”.
Szkoda, że w łazience taki kran dziwny, ale ok.
Czysto, schludnie.
Śniadanie - smaczne z całkiem sensownym wyborem dań.
Już wiem czemu 90% gości mówiło po angielsku - oni są wierni sieciom i wiedzą gdzie nocować.
Polecam!

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Bartosz_9216

Witam serdecznie,

dziekuje za tak ile komentarze dotyczace jakosci/ zadowolenia z pobytu w naszym hotelu.

Milo jest nam czytac, ze starania i praca wywoluja tak pozytywne emocje i komentarze.

Zaprasamy ponownie

Zrecenzowano: 3 września 2019

To nie mój pierwszy pobyt w tym hotelu, za każdym razem obsługa jest na wysokim poziomie. Pokoje czyste i wygodne. Pościel czysta i przyjemna, bardzo wygodne szerokie łóżko. W upalne dni schronienie w chłodzie klimatyzowanego pokoju.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hampton
Dziękujemy, solech456530

Witam serdecznie,

dziekuje za komentarze pozostawione na tej stronie, lojalnosc to naszej marki i ciepla slowa:)

Ciesze sie, ze ponowny pobyt byl udany i zapraszamy ponownie:)!

Pozdrowienia ze slonecznej Warszawy

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel służył nam jedynie jako baza noclegowa niemniej jednak - świetna miejscówka, czyste i schludne pokoje, profesjonalna i miła obsługa oraz pyszne i różnorodne śniadania. Plusem jest parking podziemny (auto odprowadzane i wyprowadzane jest przez pracownika hotelu).
Z czystym sumieniem polecam !

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, madzialena-d88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HbH1974, Dyrektor generalny, Hampton by Hilton Warsaw City CentreOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Witam,

dziekuje bardzo!!!!!

Lubie ten tytul "jestem na tak":):):)

Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ocena lekko na wyrost, bo hotel odbiega nieco od hiltonowego standardu :/ Recepcja na pierwszym pietrze. Niewielki pokoj. Reszta okej. Bardzo rozbudowane śniadania na plus. Warto, przy okazyjnej cenie za pokój.

Dziękujemy, jacekpodroznik