Warszawa
Zrecenzowano: 3 września 2019

To nie mój pierwszy pobyt w tym hotelu, za każdym razem obsługa jest na wysokim poziomie. Pokoje czyste i wygodne. Pościel czysta i przyjemna, bardzo wygodne szerokie łóżko. W upalne dni schronienie w chłodzie klimatyzowanego pokoju.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hampton
Dziękujemy, solech456530
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HbH1974, Dyrektor generalny, Hampton by Hilton Warsaw City CentreOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Witam serdecznie,

dziekuje za komentarze pozostawione na tej stronie, lojalnosc to naszej marki i ciepla slowa:)

Ciesze sie, ze ponowny pobyt byl udany i zapraszamy ponownie:)!

Pozdrowienia ze slonecznej Warszawy

Jacek Jasinski
Dyrektor Generalny

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel służył nam jedynie jako baza noclegowa niemniej jednak - świetna miejscówka, czyste i schludne pokoje, profesjonalna i miła obsługa oraz pyszne i różnorodne śniadania. Plusem jest parking podziemny (auto odprowadzane i wyprowadzane jest przez pracownika hotelu).
Z czystym sumieniem polecam !

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, madzialena-d88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HbH1974, Dyrektor generalny, Hampton by Hilton Warsaw City CentreOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Witam,

dziekuje bardzo!!!!!

Lubie ten tytul "jestem na tak":):):)

Zapraszamy ponownie

Jacek Jasinski
Dyrektor Generalny

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ocena lekko na wyrost, bo hotel odbiega nieco od hiltonowego standardu :/ Recepcja na pierwszym pietrze. Niewielki pokoj. Reszta okej. Bardzo rozbudowane śniadania na plus. Warto, przy okazyjnej cenie za pokój.

Dziękujemy, jacekpodroznik
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jeden z bardzo wielu hoteli w centrum Warszawy.
Minusem jest bardzo drogi parking. Nawet wynajmując apartament za 800 zł nie mamy go w cenie pobytu.

Pokój czysty, niewielki. Duże lustro, mały TV, wygodne, wysokie łóżko, fotel, sekretarzyk, krzesło.
Łazienka z przesuwnymi, szklanymi drzwiami - wg mnie jest to mało komfortowe.
W łazience prysznic. Kosmetyki hotelowe w dozownikach. Odżywka do włosów, szampon, żel pod prysznic, mydło, balsam do ciała.
Brak kapci hotelowych, brak szlafroków (chyba, że nie znalazłam).
W porze śniadania przy windach robi się zator, ale to raczej normalne przy tak dużych hotelach.
Śniadanie różnorodne, gofry, jajecznica z prawdziwych jajek, dobrej jakości produkty.
Soki, woda, owoce. Mały wybór słodkości, niesmaczna kawa.

Lokalizacja (blisko do stacji metra) jest dużym plusem tego hotelu.

Wieczorem w barze hotelowym bałagan, stoliki nie były sprzątane na bieżąco - stało na nich mnóstwo pustych butelek. Toaleta przy barze hotelowym bardzo brudna.

Dziękujemy, Alicja P
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem 2 razy w tym hotelu jako gość i absolutnie jestem pewny że takiego śniadania w życiu nie widziałem. Nie pisze że nie.jadlem ponieważ oprócz kawy nic nie dało się zjeść. Jajecznica stoi w wodzie A pozostałe produkty są nie do jedzenia. Zdaje sobie sprawę że to hotel budżetowy ale w Hampton na Mokotowie śniadania są wybitne. Więc da się! Co do pokoju nie mam.zarzutow oprócz tego że nie da się zmienić temperatury w pokoju więc jeśli ci za goraco to.otworz okno lub wyjmij kartę. Taka.rade usłyszałem na recepcji. Raczej omijać szerokim łukiem.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, macgregor40