“Kapitalne śniadania”
Restauracja Navona — recenzja

Restauracja Navona
Nr 536 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska

Przez okres kilku dni pobytu w hotelu Ibis chodziliśmy tam na śniadania, a raz nawet na obiad. Śniadania fantastyczne, porcje spore, dobrze przygotowane. Obsługa bardzo sympatyczna. Obiad również doskonały - pizza duża, na cienkim cieście, zielone tagliatelle z kurczakiem również doskonałe. Polecam

Dziękujemy, Robert K

Byłam ostatnio w restauracji Navona podczas spotkania integracyjnego w pracy.
Bardzo dobra wloska pizza. Pyszna Burata.
Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Maps382721
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ta recenzja jak zwykle nie jest efektem jednej wizyty, a więc jest zweryfikowana. Po kolei: świetna lokalizacja i duży parking; różne lokale tzn. Navona - restauracja z kuchnią inspirowaną włoską; kręgielnia i bar; gospoda polska. Każdy z lokali daje to co obiecuje. Świetna obsługa. Smaczne jedzenie. Dobry wybór alkoholi. Ceny adekwatne do wartości. Polecam z przekonaniem.

1  Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy grupą ok 20 osób. Każdy wybierał co innego - nikt nie był zadowolony. Ja wziełam jajka faszerowane grzybami - przystawka okazała sie zwykłym jajkiem na twardo z farszem ktory zupelnie nie przypominał smaku grzybów . Smak słaby. Nastepnie na danie główne wziełam czarny makaron z owocami morza - powiedzmy ze był poprawny. No i tarta cytrynowa która okazała sie grubym kruchym ciastem z masą budyniową na górze- okropna. Zero cytryny, zero smaku. Została w całości oddana kelnerce - ktora dodała ja początkowo do rachunku...
Nikt sie nie pyta czy wszystko ok , czy smakowało , zero zainteresowania mimo że było kilku kelnerow i szefowa sali.
Nie polecam

Dziękujemy, zielasy
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka i miła obsługa, sprawna kuchnia, pyszna pasta z pomidorkami cherry i bazylią, steak bez jednej żyłki. Dziękujemy!

Dziękujemy, irinasool

Restauracja Navona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Navona? Podziel się wrażeniami!