“Nie doczekałem się ....”

Restauracja Staroswiecka
Zamów online
Nr 1 703 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czekaliśmy 25 minut na obsługę. Po takim czasie olewania opuściliśmy lokal. Nie przywykliśmy do takiej obsługi.

Z naturalnych przyczyn nie jestem w stanie wypowiedzieć się o serwowanych posiłkach.

Dziękujemy, manitoos

Zrecenzowano 21 lutego 2019

Jesteśmy bardzo niezadowoleni z usługi tej restauracji. Zamówiliśmy już drugi dzień po 14 zestawów w firmie, czekaliśmy ponad 2 godziny i za każdym razem był błąd w zamówieniu. Obsługa nieprzyjemna, jeszcze z nami się kłócili że oni wysłali a my kłamiemy że nie dostaliśmy. Całkowicie odradzam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, TimeaB56
Zrecenzowano 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem i malutkim synkiem w tej restauracji na niedzielnym obiedzie. Fajnie, bo blisko domu. Chcieliśmy normalnego tradycyjnego jedzenia. O godzinie 15 w restauracji panował tłok. W sumie prawidłowo, świadczy o dobrym jedzeniu. Znalazł się stolik i dla nas. Restauracja wydawała mi się z zewnątrz mniejsza. W rzeczywistości jest tam dość duża przestrzeń z barem. Jeśli dziecko jest siedzące są specjalne krzesełka. Jest kącik zabaw. Dość ubogi i potraktowany po macoszemu, ale jest. To samo tyczy się przewijaka. Jest w męskiej toalecie. Ale plus, że jest! Zamówiliśmy z mężem klasykę gatunku. Ja - tatar i pierogi. Mąż - placki ziemniaczane, żurek oraz kaczkę. Mój tatar był dobry. Przyjemnie przyprawiony, z dodatkami tak jak się to teraz i zawsze w sumie podawało. Na temat pierogów nie wypowiem się pozytywnie, ponieważ nie były dobre. Po pierwsze zamówiłam po 2 pierogi z każdego rodzaju, czyli ruskie, z mięsem, z kapusta i grzybami. Dostałam 2 ruskie, 3 z mięsem i 1 z kapustą. I w sumie dobrze! Bo ten jeden z kapusta był okropny. Ogólnie wszystkie były niesmaczne przez ciasto, które się rozwalało i farsz, który był słaby w każdym z pierogów. Ale ten z kapustą najgorszy. Próbowałam placków męża i były przede wszystkim tłuste. Było czuć smalec lub inny tłuszcz pochodzenia zwierzęcego. Żurek ponoć paskudny. Poza tym, że w żurku były grzyby, które pasują do barszczu białego, ale ni jak się maja do żurku, a zamiast kiełbasy pływały „skwarki”...Opis męża, specjalisty od żuru. Na koniec kaczka. Nie soczysta, tylko na chrupiący. Wysuszony wiórek. Przy tym żaden wybór piwa. Dobrze, że nie zostaliśmy na deserze. Nie polecam tej restauracji. Ja się tam nie wybiorę. Jest wiele innych miejsc z domowym, polskim jedzeniem w naszej okolicy, które jest smaczne i przede wszystkim jadalne.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, annamF7441SA
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie za małe pieniądze. Nie jest to wykwintna restauracja ale można spróbować bardzo dobrej polskiej kuchni!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, marcinada
Zrecenzowano 30 października 2018

około półtorej godziny czekania przy zamówieniu o 12:30. Dania dojechały częściowo zimne a częściowo letnie. Kurczak i ziemniaki dobre, surówki mogą być, zupa mała ale smaczna.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, sebastian k

Restauracja Staroswiecka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Staroswiecka? Podziel się wrażeniami!