“Grilowane żeberka po bawarsku + grilowany stek z kurczaka”

Trzecia Brama Restaurant & Cafe
Nr 1 485 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 lipca 2018

Godzina15 i pusto.Ale pomysł zamówienia żeberek był trafieniem w dziesiątkę.Porcja smaczna i do najedzenia.Na deser szarlotka na ciepło z bitą śmietaną, nie wiem, czy z pojemnika, ale dobra.
Stek z kurczaka za suchy. A sezonowe warzywa - tylko sałata lodowa. Brak pomidorów i innych warzyw sezonowych.
Brak likierów do deserów.
Czas oczekiwania na zamówienie - dopuszczalny.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Krzysztof B

Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy karkówki, w karcie napisane jest, że podane będą dwa kawałki mięsa, otrzymaliśmy po jednym kawałku ale dość dużym. Porcją można było się najeść, danie było smaczne.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, buggieldz
Zrecenzowano 22 listopada 2016

Bardzo fajne miejsce! Miła obsługa, urozmaicona kompozycja smakowa potraw. Polecam Deskę Mięs sugerowaną dla dwóch osób zapewniając jednocześnie,że trzy osoby najedzą się do syta. Proponuję skusić się na szarlotkę podawaną na ciepło z lodami i bitą śmietaną, naprawdę warto!

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, MarzenaPytlakPiesiur
Zrecenzowano 26 czerwca 2016

W dniu wczorajszym wybrałam się z moją mamą do tego jak na początku mnie się wydawało zachęcającego miejsca. Jednak jaka pomyłka ! Począwszy od obsługi po menu a w zasadzie tylko deser lodowy :( to była jedna wielka katastrofa za całe 48 zł.
Poprosiłam kelnera o pomoc w wyborze deseru lodowego - polecił nam z uśmiechem na twarzy lody z melonem ( myślę dobry wybór )
. Jednak cały deser okazał się porażką , kelner przyniósł nam wyjętą z zamrażarki połówkę melona nabitą gałką lodów i przykrytą bitą śmietaną w sprayu :((( gdybym miała ochotę na bitą smietanę zakupiłabym ją w Biedronce lub żabce nieopodal. deseru nie dało się ruszyć łyżeczką. Myślę ,że kolejne 50 minut w temperaturze+35 ( wczoraj w południe w Warszawie ) rozwiązałoby problem jak ruszyć deser ... Niestety , zostawiłyśmy danie nie ruszone.
Ogólnie - obsługa ,wygląd i zapach restauracji DUŻY MINUS , jeśli ktoś ma ochotę na coś jadalnego - niech idzie dalej

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, MIMInka9902
Zrecenzowano 29 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy lokal w 5 osób (w tym 1 dziecko). Nie było zbytnio czysto. Widoczny kurz,brud i pajęczyny. Brudne obrusy. Małe porcje jak za taką cenę. Długi czas oczekiwania na danie (byliśmy jedynymi gośćmi). Niestety nie były zbytnio ciepłe. Jedynym plusem miła obsługa i dobra lokalizacja.

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, Monika R

Trzecia Brama Restaurant & Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trzecia Brama Restaurant & Cafe? Podziel się wrażeniami!