“Smacznie i niedrogo.”

Visavis Restauracja & Bar
Nr 675 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić lunch serwowany w tym miejscu. Zawsze pyszne jedzenie, zawsze przystępne ceny. Do tego sympatyczna obsługa. Nie jest to lokal w którym zje się jakieś wyszukane, restauracyjne danie, ale ja tego też nie oczekiwałem. Gdyby wystrój był lepszy dałbym 5/5, ale i tak nie ma co się czepiać ;)

Dziękujemy, 800 305

Zrecenzowano 13 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemne, klimatyczne miejsce. Placek na lunch raczej słaby ale czego można oczekiwać za tak niska cenę... bardzo miłe, uśmiechnięte kelnerki rekompensują wszelkie niedociągnięcia. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, PrimeDave
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Lunche smaczne i w przystepnej cenie (jadam tam regularnie).
Dobry pomysl z dniami Burgera u Pizzy (srody i czwartki). Codziennie kilka roznych dan do wyboru (mieso czerwone, drob, ryba, vege)
Kazdy cos znajdzie dla siebie.
Lunch w cenie 16-18 zl
Burgery od 22 zl

Jedyny minus to brak wody lub kompotu do lunchu.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 451maciejp
Zrecenzowano 16 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie ok; tanio i smacznie. Knajpa trochę jak z PRL, ale jedzeniem nadrabiają. Obsługa Ok, polecam

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, Robert B
Zrecenzowano 19 września 2016

Byłem w restauracji wraz z dziewczyną po spacerze po Warszawie.

Wszystko było w porządku do momentu jak kelnerka podeszła do stolika (było parę minut po 20) i powiedziała, że za 30 minut zamyka, więc jak chcemy coś przyjąć to teraz. Zamówiliśmy jeszcze po piwie.

Myślałem, że kelnerka da nam dopić piwo, ale niestety. Nie wiem czy minęło faktycznie 30 minut jak zaczęła presję wywierać na innej parze, pytając czy już kończą, bo zamyka... Nie wiem czy druga para dokończyła, ale my nie i niestety zniesmaczeni opuściliśmy lokal.

Ogólnie wystrój i potrawy ok, ale wystawiam złą recenzję ze względu na niedopuszczalne moim zdaniem zachowanie.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, RaV30

Visavis Restauracja & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Visavis Restauracja & Bar? Podziel się wrażeniami!