Hotel w doskonałym stanie, z profesjonalną obsługą, w cichym przyjemnym miejscu z łatwym dojazdem do centrum i bezpłatnym parkingiem. Przyjemny basen i sauna. Świetne jedzenie i bar z drinkami dostępny do późnych godzin. Polecam

Dziękujemy, Uleczka82

Komfortowo i przyjemnie!!!! :):):) Polecam pobyt w hotelu Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Obsługa miła i uprzejma.
Miło i wspaniale. Smacznie i wysoki wybór smakwitych śniadań i potraw i ciast !

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, agapkopelc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna M, Guest Relations Manager, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre WarsawOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Droga Agapkopelc,

Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie tak pozytywnej recenzji po Twoim pobycie w naszym hotelu.
Zapraszamy ponownie w przyszłości!

Zrecenzowano: 7 września 2019

Hotel bardzo fajny , dobry pokój , łazienka z kabiną i wanną , super śniadania bardzo dobry wybór , kuchnia restauracyjna również wyśmienita . Kameralny basen wraz z saunami z którego chętnie korzystaliśmy. Polecam hotel nawet osobą wybrednym.

Dziękujemy, mariuszkrzyzanek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna M, Guest Relations Manager, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre WarsawOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Drogi Mariuszkrzyzanek,

Bardzo dziękujemy za komentarz!
To była przyjemność gościć Cię w naszym hotelu i zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano: 5 września 2019

Bardzo fajny hotel z bardzo dobrze rozbudowanym zapleczem ( basen, sauna, siłownia).

Posiada duży ogród. W jednej z części hotelu znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Świetne śniadanie.

Ładnie urzadzone pokoje ;)

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna M, Guest Relations Manager, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre WarsawOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Drogi Marku K,

Bardzo dziękujemy za miły komentarz i zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości!

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

W mojej opinii najlepszy hotel jaki można wybrać w Warszawie, czy to do wypoczynku lub pracy. Świetna lokalizacja oraz dbałość o każdy szczegół przez pracowników obiektu. Polecam z Gdańska Wojciech Słomiński.

Dziękujemy, WSlominski