Zrecenzowano: 7 września 2019

Hotel bardzo fajny , dobry pokój , łazienka z kabiną i wanną , super śniadania bardzo dobry wybór , kuchnia restauracyjna również wyśmienita . Kameralny basen wraz z saunami z którego chętnie korzystaliśmy. Polecam hotel nawet osobą wybrednym.

Dziękujemy, mariuszkrzyzanek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna M, Guest Relations Manager, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre WarsawOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Drogi Mariuszkrzyzanek,

Bardzo dziękujemy za komentarz!
To była przyjemność gościć Cię w naszym hotelu i zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości.

Pozdrawiam,
Joanna Miadzielec
Brand Performance & Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 5 września 2019

Bardzo fajny hotel z bardzo dobrze rozbudowanym zapleczem ( basen, sauna, siłownia).

Posiada duży ogród. W jednej z części hotelu znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Świetne śniadanie.

Ładnie urzadzone pokoje ;)

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna M, Guest Relations Manager, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre WarsawOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Drogi Marku K,

Bardzo dziękujemy za miły komentarz i zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości!

Pozdrawiam,
Joanna Miadzielec
Brand Performance & Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

W mojej opinii najlepszy hotel jaki można wybrać w Warszawie, czy to do wypoczynku lub pracy. Świetna lokalizacja oraz dbałość o każdy szczegół przez pracowników obiektu. Polecam z Gdańska Wojciech Słomiński.

Dziękujemy, WSlominski
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już kilka razy mieliśmy konferencje w tym hotelu i chętnie tu wracam. Jedzenie nie porywa ale jest w czym wybierać to tak jak w większości hoteli. Pokoje ładne, czyste, wygodne łóżka. obsługa uprzejma, ogólne wrażenie pozytywne, polecam.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dagmara1987
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Każdy aspekt pobytu w hotelu był dopracowany przez obsługę hotelu. Począwszy od śniadań, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie poprzez inne przepyszne posiłki, kończąc na pokojach które miały pełne wyposażenie oraz czystość ich jest taka jaka powinna być

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, rickyplichta