Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

W mojej opinii najlepszy hotel jaki można wybrać w Warszawie, czy to do wypoczynku lub pracy. Świetna lokalizacja oraz dbałość o każdy szczegół przez pracowników obiektu. Polecam z Gdańska Wojciech Słomiński.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z DoubleTree by Hilton
Dziękujemy, WSlominski
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już kilka razy mieliśmy konferencje w tym hotelu i chętnie tu wracam. Jedzenie nie porywa ale jest w czym wybierać to tak jak w większości hoteli. Pokoje ładne, czyste, wygodne łóżka. obsługa uprzejma, ogólne wrażenie pozytywne, polecam.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dagmara1987
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Każdy aspekt pobytu w hotelu był dopracowany przez obsługę hotelu. Począwszy od śniadań, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie poprzez inne przepyszne posiłki, kończąc na pokojach które miały pełne wyposażenie oraz czystość ich jest taka jaka powinna być

• Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z DoubleTree by Hilton
Dziękujemy, rickyplichta
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Recepcja DRAMATYCZNA. Obsługa pracująca za karę i totalnie nie mająca ochoty pomóc. Zero uśmiechu. Nie mieliśmy żadnych szalonych prósb, a pomimo tego na wszystko padało słowo „nie”. Ciepłą i empatyczną osobą na recepcji jest Pan Wojciech, szary garnitur i kultura osobista. Jako jedyny był przyjaźnie nastawiony. Równie zła jakość obsługi panuje w restauracji i pomimo naszej dłuższej nieobecności w hotelu nic się nie zmieniło od poprzedniego razu.... mało obsługi, nikt nie zbiera brudnych talerzy, ludzie sami przenoszą brudne naczynia na stoliki obok, gdzie piętrzą się sterty naczyń..... śniadania ok ale bez szału. Świetny za to ekspres do kawy, fantastycznie spienia mleko. Obiekt ładny, piękny ogród, przyjemny w odbiorze.
Tylko obsługa psuje nastrój i odczucia :/
PS. Proszę.... zakupcie Państwo obuwie dla panów pracujących w restauracji... zwyczajnie nie da się na to patrzeć :/

1  Dziękujemy, tatiana_com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna M, Guest Relations Manager, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre WarsawOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Droga Tatiana_com,

Bardzo dziękujemy za czas na podzielenie się Twoimi wrażeniami po pobycie w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Jest mi bardzo przykro, że masz złe doświadczenia związane z naszą recepcją niemniej jednak, będę wdzięczna za więcej szczegółów - na podstawie komentarza nie jesteśmy w stanie sprawdzić, co było nie tak podczas Twojego pobytu.

Twoje uwagi dotyczące restauracji zostały przekazane odpowiedniemu kierownictwu i oczywiście zostaną przeanalizowane - bardzo dziękujemy za komentarz.

Przepraszamy, że Twoje doświadczenia z nami nie były takie jak sobie życzyłaś, wierzymy jednak, że będziemy mieli okazję pokazać, że pobyty u nas potrafią być wyjątkowe.

Jeszcze raz dziękujemy za cenne uwagi i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Cię w niedalekiej przyszłości.

Pozdrawiam,
Joanna Miadzielec
Brand Performance & Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

DoubleTree by Hilton Warszawa oferuje bardzo dobrą relację jakości do ceny i niech tak zostanie :) Trafiliśmy na weekend podczas, którego w hotelu odbywały się trzy wesela, ale... praktycznie w żaden sposób tego nie odczuliśmy. No może w postaci braku upgradu, ale... tu z pomocą przyszła Pani Alina, która naprawdę postarała się wybrać jak najlepiej wśród dostępnych opcji i pokazała nam dwa wybrane dla nas pokoje. Nie było problemu z wcześniejszym zameldowaniem czy przedłużeniem doby. Oczywiście nie można zapomnieć o gorącym ciastku wręczonym podczas meldowania. Natomiast zamówiona niespodzianka przeszła moje (i nie tylko) oczekiwania :) Dziękuję!
Kolejna sprawa - bardzo lubię tutejsze SPA. Co więcej, bardzo miłe jest to, że już od progu wita mnie Pani Ania i pyta czemu tak długo mnie nie było.
Do tego mamy executive lounge, który oceniam na jeden z lepszych w... Europie i bardzo proszę o trzymanie jakości :) Kolejny fajny akcent to obsługa EL, która wita Cię z prawdziwym uśmiechem. Jako posiadacz wysokiego statusu w Hilton Honors czułem się tu naprawdę dopieszczony.
Podczas wyjazdu mam zawsze jedną uwagę - za rzadko tu wracam.

Dziękujemy, Sypiam_Wygodnie

Drogi Sypiam_Wygodnie,

Bardzo dziękujemy za tak obszerny i niezwykle miły komentarz na temat Twoich doświadczeń po pobycie w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Jest nam bardzo milo czytać Twoje cieple słowa dotyczące obsługi hotelowej. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić naszym gościom niezapomniany pobyt na jak najwyższym poziomie i dziękujemy ze zostało to przez Ciebie docenione.

To właśnie takie wrażenia chcemy kreować dla wszystkich naszych gości i mamy nadzieję, że wszystkie Twoje kolejne pobyty będą łączyły się z takimi miłymi wspomnieniami.

Dziękujemy za komentarz i zapraszamy ponownie wkrótce!

Pozdrawiam,
Joanna Miadzielec