“Bardzo dobra kuchnia”
Stara Kamienica — recenzja

Stara Kamienica
Nr 10 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Bardzo dobre dania i pięknie podane. Ładne wnętrze i miła obsługa. Jazz na żywo dopełnia wszystkiego. Polecam szczególnie cielęcinę. Jest wyjątkowa.

1  Dziękujemy, 958piotrj

Restaurację odwiedziłam dzięki znajomym i Tripadvisor, ponieważ nie jest ona usytowana przy uczęszczanej ulicy. Położona jest 400 metrów od "Rotundy" ale ulica Widok jest małą uliczką. Polecam na przystawkę tatara z tuńczyka na danie główne kaczkę a na deser sernik, najlepszy jaki jadłam (porcja ogromna). Mąż bardzo chwalił consomme z kołdunami litewskimi. Bardzo dobry wybór win w atrakcyjnych cenach. Obsługa była bardzo miła. Wnętrze było eleganckie ale atmosfera nie była bardzo zobowiązująca.

Dziękujemy, Joanna K

Wspaniała restauracja. Bardzo ładne wnętrze i przemiła obsługa. Lunch nie był najtańszy w Warszawie ale bardzo smaczny i w cenie lunchu był kieliszek dobrego wina a dla kolegi kawa. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Janusz K
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, przyjemne wnętrze, miła obsługa. Polecam tatar z tuńczyka. Świetnie podany. Dobry wybór win.
Polecam.

Dziękujemy, Dariusz R
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Miejsce bardzo klimatyczne,spokojne i wyważone. Ciekawy wystrój. Jedzenie trafione w punkt wszystko bardzo dobre. Na pewno jeszcze tam wrócę.

1  Dziękujemy, Kataryyyyy13

Stara Kamienica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stara Kamienica? Podziel się wrażeniami!