“Dobra kuchnia”
Stara Kamienica — recenzja

Stara Kamienica
Nr 10 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, przyjemne wnętrze, miła obsługa. Polecam tatar z tuńczyka. Świetnie podany. Dobry wybór win.
Polecam.

Dziękujemy, Dariusz R

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Miejsce bardzo klimatyczne,spokojne i wyważone. Ciekawy wystrój. Jedzenie trafione w punkt wszystko bardzo dobre. Na pewno jeszcze tam wrócę.

1  Dziękujemy, Kataryyyyy13
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie i wspaniała atmosfera! Pyszne dania, dobre alkohole w dobrej cenie. Pyszna kaczka i sernik. Polecam!

1  Dziękujemy, Błażej Z
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Trafiliśmy do tej restauracji dzięki Tripadvisor i nie żałujemy. Wnętrze miłe a obsługa bardzo uczynna i uśmiechnięta. Wszystkie dania były bardzo smaczne. Rosół wołowy z prawdziwymi kołdunami i sernik to mistrzostwo świata :) Bardzo dobre piwa i wina. Polecam!

1  Dziękujemy, Hubert N
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Trafiliśmy do tej restauracji z polecenia. Miła restauracja w centrum Warszawy. Bardzo smaczne dania z miłą obsługą. Dobre wina i piwa w przystępnych cenach. Restauracja jak i ogródek eleganckie. Restauracja umiejscowiona jest w centrum miasta ale przy małej uliczce dlatego miło było odpocząć w ogródku przy muzyce na żywo - jazz grany na saksofonie.

1  Dziękujemy, Paweł K

Stara Kamienica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stara Kamienica? Podziel się wrażeniami!