Teatr Wielki - Polish National Opera
Jedyne takie miejsce na mapie stolicy

Gmach,jego wielkość,świetność to tylko preludium do uczty duchowej jaką są spektakle.Od Moniuszki... Przeczytaj więcej

beatajacekglowaccy
Mysiadło, Polska
Wspaniale!

Bylismy z synem na przepieknej inscenizacji *Krakowiakow i Gorali*. Pieknie zagrane,zatanczone i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 marca 2019
Ewa B

Zrecenzowano: 6 lipca 2017

Wspaniała, monumentalna budowla. Chyba najpiękniejsza Warszawie, poza Wilanowem oczywiście haha. Zaskoczona byłam , że można tam parkować? Nie byłam na spektaklu ale cieszę się, że zobaczyłam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
Dziękujemy, Patrycja X
Zrecenzowano: 29 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Jeden z najładniejszych budynków miasta. Piękne wnętrze bardzo pozytywnie nastraja przed spektaklami. Nabucco oraz 1914 świetnie prezentują się na ogromnej scenie, która jest bardzo dobrze widoczna z każdego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, adres_emailowy
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Traviata wzrusza do łez, Nabucco niezapomniane,Sen nocy letniej wkroczenie do świata baśni.Biley można kupić już od 28zl. Idealne miejsce na romantyczne wyjście we dwoje, a także wspólny wieczór z mama,bądź koleżankami.Polecam wykupić bilety z dużym wyprzedzeniem.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
Dziękujemy, Emilia S
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Wspaniały teatr. Nawet nie będąc na spektaklu jest godny odwiedzenia. Spektakl w niecodziennej nowatorskiej inscenizacji.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2016
Dziękujemy, MaciejFK
Zrecenzowano: 16 marca 2017

Niesamowita budowla zarówno z zewnątrz jak i w środku. Ogromny piękny budynek z pięknymi wnętrzami jeżeli tylko można warto go obejrzeć i z zewnątrz i wewnątrz.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, Erander