Warszawa

“Daleko do smaku prawdziwej indyjskiej kuchni”

Mr India - Indian Restaurant
Nr 55 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019

W serwowanych dniach brakuje smaku, a porcje są stosunkowo niewielkie. Szybka i miła obsługa nie wystarczy aby chcieć tam wrócić.

Dziękujemy, andzia7669

Zrecenzowano 31 lipca 2019

To było kiedyś jedno z moich ulubionych miejsc. Wróciliśmy tam ostatnio i to już nie jest ta kuchnia. Brakowało smaku. Szkoda. Plusem jest to, że błyskawicznie nas obsłużono.

Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Naprawdę dobre jedzenie, obsługa miła, fajna atmosfera, całkiem szybko podane
dania, polecam stoliki na antresoli

1  Dziękujemy, didorek
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza indyjska restauracja w okolicy! Zawsze bardzo chętnie wracamy. Obsługa zawsze bardzo miła

1  Dziękujemy, 424sylwiaw
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie wspaniałe Indyjskie smaki polecam w 100% Danie obiadowe kurczak z imbirem pychota palce lizać z ryżem a deser słodkości ❤️

1  Dziękujemy, Marynia75

Mr India - Indian Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mr India - Indian Restaurant? Podziel się wrażeniami!