Dla każdego

Wspaniałe ZOO. Łatwe w zwiedzaniu i ze sporą liczbą pięknych zwierząt. Wszystko dobrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
RobertPL
Warszawa, Polska
ZOO jak zoo

Zoo niczym szczególnym nie zaskakuje ale dzieci i dorośli za każdym razem mają frajdę z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
sandraaskon
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

W zoo było dość nudno, miejsce zaniedbane, cena biletu wysoka jak na warunki polskie, parking bezpłatny dość daleko. Mam porównanie z innymi ogrodami zoologicznymi w Polsce i w Europie. Nie polecam....... Więc wydali na kostkę brukowa niż na przestrzeń dla zwierząt. Zoo w stolicy nie zachwyca.

Dziękujemy, HansJans00
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Rewelacja. Mnóstwo zwierząt. Zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą coś ciekawego dla siebie. Polecam szczególnie spędzić więcej czasu przy małpach.

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po wielu latach wybralismy sie z rodziną do ZOO. Bardzo sie zmienilo. Zamiast wyboistych asfaltowych drozek piekne rowne wylozone gladka kostką alejki. Niby pięknie. Cudna pogoda. Ale...... wszyscy odnieslismy wrazenie,ze budek z jedzeniem i lodami jest wiecej niz zwierząt. Kolejki do wszystkiego. Ceny kosmiczne. Np malusienkie capuccino 9zl. Znalezienie toalety graniczylo z cudem, niby oznaczenie na strzalkach, ale trzeba sie domyslec.ze miesci sie wewnatrz budynku z gorylami,bo tam juz oznaczenia nie ma. Trzeba odstac w kolejce do goryli i w polowie zwiedzania mozna skrecic do toalety, nie wiem czy nie jedynej na terenie. W srodku jedna kabina jak w meskiej tak i damskiej. Oczywiscie kolejka i brud. Do budynkow ludzie sie pchają z wozkami! Stopy mamy rozjechane w zdluz i w szerz. Czemu nie zrobic miejsca na wozki przed budynkiem?
Jednym slowem-DRAMAT!

Dziękujemy, 252innam
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warszawskie zoo jest w sam raz na raz. Odwiedziłam po 15 latach przerwy i muszę przyznać, ze nic się nie zmieniło. Zwierząt jest mało i ich podwórka wyglądają bardzo średnio. Zwiedzanie zajęło mi niespełna 3godziny ale nie zatrzymywałam się przy wszystkich zwierzątkach. Ogólnie bardzo zoo lubię i cieszę się ze mamy takie Warszawie, stad tak wysoka ocena niemniej jednak prędko nie wrócę, bo tanio tez nie jest!! 30zl bilet normalny. Czas na pewno mile spędzony ale nie jest to moje ulubione zoo - o niebo lepsze np. W Krakowie i oczywiście miejsce 1 we Wrocławiu. W SAM RAZ NA RAZ :))

Dziękujemy, monikakatarzyna8
Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warszawskie ZOO jest idealnym miejscem na spacer. Optymalnie dobrana powierzchnia daje możliwość zwiedzenia całości ogrodu w kilka godzin, jednocześnie wydaje mi się, że nie jest zbyt uciążliwa dla zwierząt. W weekendy należy spodziewać się większej ilości zwiedzających, jednak dzięki możliwości zakupu biletów przez internet kolejki nie są już takim problemem jak kiedyś. Polecam gorąco.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, 874przemys_awp