“Fine dining na 5!”
La Brasserie Moderne — recenzja

La Brasserie Moderne
Nr 61 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Wyborne jedzenie: chłodnik z awokado, "carbonara" z kalmarami w roli makaronu (brawa dla Szefa Kuchni, to genialny pomysł!), deser z lodami imbirowymi - to najmocniejsze punkty tegorocznego menu fine dining week! Porcje są bardzo duże - nasycą nawet największy apetyt! Jeśli do tego dodamy perfekcyjnie profesjonalną obsługę, to mamy przepis na pyszny wieczór!! Uwielbiam Brasserie Moderne za nowe smaki, ciekawe połączenia, kreatywność smaków i bezpretensjonalność! To jeden z lepszych adresów w mieście!!

Dziękujemy, strzaszek

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo dobre miejsce nie tylko na spotkanie rodzinne, ze znajomymi ale również biznesowe. Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie.
Dzięki Panu Łukaszowi czuliśmy się bardzo swobodnie, a dania które nam polecił były bardzo dobre. Dziękujemy i bardzo polecamy!

Dziękujemy, b3atk3
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Byliśmy tam w ramach Restaurant Week. Dania- bardzo średnie. Wegetariańskie słabe, mięsne nieco lepsze. Na plus deser- bardzo dobry. Ale najgorsze: siedzieliśmy koło stanowiska z pieczywem. Kelnerzy chwytali chleb przez serwetkę tylko wtedy, gdy któryś z gości stał obok. Nie chciałabym zjeść u nich kawałka chleba, czy bułki po tym jak widziałam jak obsługa obchodzi się pieczywem. Istnieje duża szansa, że bułka, która wyląduje u Ciebie na stoliku dotykana była wcześniej przez kilka rąk. Bardzo ubolewam, że zauważyłam to dopiero, kiedy sama była już po zjedzeniu tychże. Słabo.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Zupełnie nie miałem odczucia, że jestem w restauracji hotelowej. Pełen profesjonalizm kelnera, który się nami zaopiekował spowodował, że poczułem się gościem wyjątkowym i oczekiwanym. Potrafił nam doradzić naprawdę wspaniałe dania. O starterów począwszy. Ja zdecydowałem się na żurek, który, tak jak Pan nas zapewniał, jest serwowany w sposób wyjątkowy. Poprosiłem o zupę bardzo gorącą, ponieważ takie lubię, i taką właśnie dostałem Była przepyszna. Żona zdecydowała się na łososia i również była zachwycona. Ja również, ponieważ na chwilę ...wymieniliśmy się talerzami. Może to niezbyt eleganckie, ale ... na pewno praktyczne. Na drugie danie wybraliśmy, żona halibuta ze smardzami a dla mnie wołowina. Może to danie nie należy do najtańszych ale naprawdę było warte każdego grosza. Świetnie dobrane wino do naszych dań, znowu dzięki naszemu opiekunowi dopełniło wspaniałą ucztę. Jednym słowem, dzięki doskonałej obsłudze i pysznej kuchni, ten wieczór będziemy bardzo mile wspominać. I na pewno, jak tylko będzie taka okazja, zawitam tam ponownie.

1  Dziękujemy, Wojciech L
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Restauracja La Brasserie to mnie nie przestanie zaskakiwać i to pozytywnie. Stale odkrywam tu coś nowego. Jako stały jej bywalec postanowiłam spróbować steku w wersji medium. Zawsze to nowe doświadczenie i doznanie smakowe. Akurat trafiłam na kucharza artystę- pana Piotra. Przygotowany przez niego stek był wspaniały: wysmażony tak jak trzeba i w dodatku precyzyjnie, bo w temperaturze 57 stopni. Smakował wyśmienicie, podany był niezwykle apetycznie. To wielka sztuka umieć połączyć artyzm z precyzją. Zrozumie to każdy artysta i na pewno doceni. Dziękuję.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, 304anetap

La Brasserie Moderne — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Brasserie Moderne? Podziel się wrażeniami!