Zrecenzowano 27 sierpnia 2017

Niesamowity hotel, tuż po wejściu można poczuć się naprawdę dobrze. Pokoje ogromne i czyste, obsługa niesamowicie miła. Parking na zewnąrz jest darmowy, jednakże jest na nim dość mało miejsc. Lokalizacja 1000/10, w 1 minutę od wyjścia z hotelu można już pić piwo na Chmielnej. Polecam

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 16 listopada 2016

Lokalizacja jest dobra - blisko do wielu atrakcji, jednak słychać gwar z ulicy. Pościel, pokoje i łazienka czyste. Obsługa w porządku. Wystrój ciekawy, lecz nie w moim guście. Na zewnątrz prezentuje się w porządku.

Data pobytu: maj 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, twojtczyk
Zrecenzowano 27 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Doskonały hotel, świetna lokalizacja, profesjonalna obsługa personelu. Obiekt godny polecenia dla rodzinnego i biznesowego pobytu. W pobliżu ul. Nowy Świat i Krakowskiego Przedmieścia z mnóstwem restauracji i klimatycznych knajpek.

Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Wojtek M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hôtel bardzo dobrze usytuowany w centrum miasta. Idealny w celu podróży biznesowej lub na wypad do Warszawy na weekend. Apartament przestronny, czysty i funkcjonalny. Obsługa profesjonalna. Polecam jeśli szukacie czegoś w dobrej cenie i dogodnym położeniu geograficznym.

Data pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, joanna_urbaniak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jaroslaw H, Dyrektor generalny, Mamaison Residence Diana WarsawOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2016

Szanowna Pani Urbaniak,
Dziękujemy za wybranie naszej rezydencji podczas Pani pobytu w Warszawie.
Cieszymy się iż nasza rezydencja spełniła Pani oczekiwania i dziękujemy za dobrą opinię i rekomendację.
Polecamy się na przyszłość i mamy nadzieję gościć Panią ponownie.
Z pozdrowieniami
Jarosław Huńka
Dyrektor Generalny

Zrecenzowano 3 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Skusiła nas lokalizacja bo z dwuletnim dzieckiem nie chcieliśmy być skazani na komunikacje miejsca. Niby imprezowe centrum ale nic nam nie przeszkadzało mino ze środkowa noc to mecz Legia Lech wiec trochę krzyku było :)
Apartament ogromny, udostępniono nam parking przed hotelem za darmo, śniadań nie próbowaliśmy. Obsługa przemiła. Czysto i ładnie. Chętnie wrocimy

Data pobytu: maj 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Sightsee633906