Dobrze spędzony czas

Udałem się z rodziną w sobige. Ciekawe muzeum w którym można się na prawdę dużo dowiedzieć a nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Tynosczyk
Żydzi w Polsce

Znakomite muzeum. Pokazuje historię narodu żydowskiego w POlsce na przestrzeni 1000 lat. Muzeum... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Gerd G
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 946)

Wizyta w tym muzeum to niesamowite,piękne przeżycie,wzruszająca podróż w czasie,z zaciekawieniem przyglądaliśmy się dziejom polskich Żydów,wspominaliśmy słowa kochanego Korczaka by za chwilę płakać przy holokauście i patrzeć z przerażeniem na męczeństwo i Żydów i Polaków.

Dziękujemy, Spragniona

Nowe muzeum, jak każde muzeum ciekawe do zwiedzenia. Warto zobaczyć. Wnętrze na podobne do muzeum II Wojny wiatowej w Gdańsku

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, mirek030201

Doskonale zorganizowana instytucja kultury. Plan zwiedzania utworzony z myślą o tym by jak najwięcej zobaczyć ale i nie zmęczyć się, gdyż wystawa jest olbrzymia i imponująca oraz nauczająca. Można zwiedzać i bez planu, koncentrując się na tym co nas interesuje ale warto skorzystać z przewodnika ( dużym ułatwieniem jest Gaid ). Na końcu kawa i coś na przekąskę osłodzi nasz wysiłek nie tylko intelektualny.

Dziękujemy, Emilian P

Historia Żydów polskich od zarania do niemal dnia dzisiejszego. Tragiczne losy ludzi, którzy urodzili się Żydami i tylko dlatego przypadł im taki los.

Dziękujemy, edytaszymanska
Zrecenzowano: 5 września 2019

Dotychczas muzea nie kojarzyły mi się z bardzo ciekawymi miejscami. Po wizycie w Polin zmieniam zdanie. Tematyka muzeum może być dla kogoś bardziej albo mniej interesująca ale forma na każdym powinna zrobić wrażenie. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, TomBudzyn