1000 lat dziejów polskich Żydów

Niedobrze mi się robi, kiedy czytam niektóre recenzje. Jestem Polką z dziada, pradziada i nie czuję... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Kinga J
Ogromne muzeum

Ogromne muzeum z wielką ilością atrakcji. Żeby dokładnie zwiedzić muzeum trzeba poświęcić... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
bodzio123
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 958)

Nowe muzeum, jak każde muzeum ciekawe do zwiedzenia. Warto zobaczyć. Wnętrze na podobne do muzeum II Wojny wiatowej w Gdańsku

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, mirek030201

Doskonale zorganizowana instytucja kultury. Plan zwiedzania utworzony z myślą o tym by jak najwięcej zobaczyć ale i nie zmęczyć się, gdyż wystawa jest olbrzymia i imponująca oraz nauczająca. Można zwiedzać i bez planu, koncentrując się na tym co nas interesuje ale warto skorzystać z przewodnika ( dużym ułatwieniem jest Gaid ). Na końcu kawa i coś na przekąskę osłodzi nasz wysiłek nie tylko intelektualny.

Dziękujemy, Emilian P
Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Historia Żydów polskich od zarania do niemal dnia dzisiejszego. Tragiczne losy ludzi, którzy urodzili się Żydami i tylko dlatego przypadł im taki los.

Dziękujemy, edytaszymanska
Zrecenzowano: 5 września 2019

Dotychczas muzea nie kojarzyły mi się z bardzo ciekawymi miejscami. Po wizycie w Polin zmieniam zdanie. Tematyka muzeum może być dla kogoś bardziej albo mniej interesująca ale forma na każdym powinna zrobić wrażenie. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, TomBudzyn
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jeśli wydaje Ci się, że muzea są nudne, to powinieneś iść do POLIN. Nowoczesne, interaktywne i takie jak muzea powinny wyglądać w XXI wieku. UWAGA: po wizycie w tym muzeum będziesz miał naprawdę wysokie wymagania do kolejnych.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Remfix