Zrecenzowano 27 czerwca 2018

Sąsiaduje z obiektem 4- gwiazdkowym. Bardzo dobra lokalizacja-odległość krótkiego spaceru od Pałacu Kultury, Złotych Tarasów itd. Pokój raczej skromnie wyposażony, schludny, niewielki i przez niewielkie okno sprawiający nieco ponure wrażenie. Takie aspekty jak obsługa czy czystość bez zastrzeżeń.

• Data pobytu: czerwiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Alena5555
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz W, Kierownik recepcji, Campanile WarszawaOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2018

Dziękujemy za wybór Hotelu Campanile w Warszawie. Jest nam niezmiernie miło, że są Państwo zadowoleni z pobytu i docenili Państwo nasz hotel pozostawiając ten komentarz. Dziękujemy za docenienie jakości obsługi, tego typu komentarze są dla nas najlepszą nagrodą oraz motywacją do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

Arkadiusz D.

Zrecenzowano 26 czerwca 2018

Hotel bardzo fajnie położony. Obok hotelu znajdują się przystanki tramwajowe , autobusowe a również kolejka WKD. Wspaniała baza wypadowa do osób lubiących zwiedzać. Niedaleko hotelu znajduje się Muzeum Powstania Warszawskiego jak i również Metro 2. Naprzeciwko jest muzeum Kolejnictwa - Warszawa Główna. Dzięki bliskości środków komunikacyjnych zwiedzanie Warszawy daje nam wielką przyjemność. Pokoje bardzo czyste , sprzątane każdego dnia. Personel miły i bardzo uprzejmy. Posiłki bardzo smaczne. Polecam ten hotel, lubiącym zwiedzanie. Bliskość Dworca Centralnego ( 2 - przystanki tramwajowe) czyni go bardzo atrakcyjnym.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje nie za duże. Łazienka wystarczająca. Pokój klimatyzowany.
  • Data pobytu: czerwiec 2018, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, marcys40
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz W, Kierownik recepcji, Campanile WarszawaOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2018

Zrecenzowano 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Trudno dać jednoznaczna opinie. Z jednej strony świetna lokalizacja, czyste i sympatyczne pokoje, śniadania na dobrym poziomie, a z drugiej strony obsługa pozostawiająca wiele do życzenia. Nie jest to wina samej obsługi ponieważ bardzo sympatyczne Panie pracują ale ilość obsługi to inna sprawa. W godzinach szczytu czyli wymeldowywania na recepcji jedna młoda pani, a kolejka oczekujących na zdanie pokoju na około 30 minut. Kiepski wynik. Wszystkim się spieszy i robi się nerwowo. A to już wina menadżera hotelu. Ogólnie polecam i sugeruje omijanie godzin szczytu.

Data pobytu: czerwiec 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Szomar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz W, Kierownik recepcji, Campanile WarszawaOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2018

Dziękujemy za wybór hotelu Campanile oraz za docenienie czystości i lokalizacji. Bardzo dziękujemy również za uwagi dotyczące obsługi, obecnie prowadzimy rekrutację, by na recepcji zawsze były dwie osoby. Mamy nadzieję, że pozostałe aspekty pobytu były satysfakcjonujące i będziemy mogli gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano 15 czerwca 2018

Zdecydowanie polecam!

Hotel zdecydowanie wart swojej ceny, pokoje czyste, codziennie sprzątane, śniadania smaczne złożone ze świeżych produktów.

Obsługa bardzo sympatyczna zarówno w recepcji jak i restauracji.

Doskonała lokalizacja oraz duży parking hotelowy.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Malgorzatast2016

Zrecenzowano 12 czerwca 2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. pokoje miłe i czyste, śniadanie dobre. doskonała obsługa! wygodna lokalizacja hotelu, dodatkowym atutem jest parking. następny nocleg w Warszawie na pewno w Campanile.

• Data pobytu: czerwiec 2018, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Campanile.com - Louvre Hotels Group
Dziękujemy, KIRKMA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz W, Kierownik recepcji, Campanile WarszawaOdpowiedź udzielona 14 czerwca 2018

Dziękujemy za wybór hotelu Campanile oraz za wysokie oceny. Bardzo dziękujemy za docenienie jakości obsługi i lokalizacji. Będzie nam niezmiernie miło gościć Panią ponownie.