“Rezerwacja”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 100 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 12 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie w dobrej cenie. Większość potraw waży minimum 400 gramów wiec z restauracji nie wychodzi się głodnym. Warto zarezerwować wcześniej stolik ponieważ mają tam spory ruch.

Dziękujemy, Piotr W

Zrecenzowano 6 września 2019

to był nasz 8 odwiedzony manekin i będąc szczery najgorszy ze wszystkich.
jeśli chodzi o obsługe wszystko jak najbardziej ok bo trafiliśmy na Pana który był pierwszy dzien w pracy :) zamówiliśmy rosół x2, ruska i bolońskiego do tego dwa piwa i na koniec kawka.
dostaliśmy rosół który okazał się skiśnięty. zawołaliśmy kelnera który zabrał rosół i oznajmił ze razem z menagerką stwierdzili, że rzeczywiście rosół jest nie dobry. dostaliśmy naleśniki które były... nie wyraźnie. nie doprawione, takie... bezpłciowe, ale z sosem było ok :)
zamówiliśmy kawę która była dobra :)
myśleliśmy że z okazji zepsutej zupy chociaż kawka bd w gratisie ale niestety nic :)
nie to że jestem skąpy, ale myśle ze w takie sytuacji taka kawka była by dobrym zakończeniem spotkania. pomyślcie nad tym bo zostaje taki mały niedosyt :)

Dziękujemy, grzegorzg125
Zrecenzowano 4 września 2019

Dogodna lokalizacja, dojazd środkami komunikacji publicznej.
Wnętrze przestronne, dużo stołów, latem ogródek.
Bardzo duży wybór naleśników z rozmaitymi nadzieniami i sosami. Z mięsem, warzywami lub na słodko. Duże porcje.
Wzięłam mascarpone z sosem malinowym. Smaczne.
Napój zimny w szklance, nie w butelce.
Porcja naleśnika ok. 300 g kosztowała 19 zł.
Po naleśnikach warto udać się na spacer do pobliskiego Ogrodu Saskiego.

1  Dziękujemy, Marakumba
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do manekina chodzimy regularnie i trzeba przyznać że obsługa jest zawsze bardzo dobra. To tworzy klimat miejsca. Jedzenie, oczywiście pyszne - jak zawsze. Ceny są adekwatne do przeciętnych zarobków Polaka, co cieszy, zwłaszcza w Warszawie ;) Całość na 5!

1  Dziękujemy, Lukasz_P93
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie, niesamowite naleśniki, super obsługa, szczególnie miła i uśmiechnięta Pani Angela, która nas obsługiwała.

1  Dziękujemy, marcelina-ma

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!