Warszawa

“szłu nie ma.”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 98 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 6 września 2019

to był nasz 8 odwiedzony manekin i będąc szczery najgorszy ze wszystkich.
jeśli chodzi o obsługe wszystko jak najbardziej ok bo trafiliśmy na Pana który był pierwszy dzien w pracy :) zamówiliśmy rosół x2, ruska i bolońskiego do tego dwa piwa i na koniec kawka.
dostaliśmy rosół który okazał się skiśnięty. zawołaliśmy kelnera który zabrał rosół i oznajmił ze razem z menagerką stwierdzili, że rzeczywiście rosół jest nie dobry. dostaliśmy naleśniki które były... nie wyraźnie. nie doprawione, takie... bezpłciowe, ale z sosem było ok :)
zamówiliśmy kawę która była dobra :)
myśleliśmy że z okazji zepsutej zupy chociaż kawka bd w gratisie ale niestety nic :)
nie to że jestem skąpy, ale myśle ze w takie sytuacji taka kawka była by dobrym zakończeniem spotkania. pomyślcie nad tym bo zostaje taki mały niedosyt :)

Dziękujemy, grzegorzg125

Zrecenzowano 4 września 2019

Dogodna lokalizacja, dojazd środkami komunikacji publicznej.
Wnętrze przestronne, dużo stołów, latem ogródek.
Bardzo duży wybór naleśników z rozmaitymi nadzieniami i sosami. Z mięsem, warzywami lub na słodko. Duże porcje.
Wzięłam mascarpone z sosem malinowym. Smaczne.
Napój zimny w szklance, nie w butelce.
Porcja naleśnika ok. 300 g kosztowała 19 zł.
Po naleśnikach warto udać się na spacer do pobliskiego Ogrodu Saskiego.

1  Dziękujemy, Marakumba
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do manekina chodzimy regularnie i trzeba przyznać że obsługa jest zawsze bardzo dobra. To tworzy klimat miejsca. Jedzenie, oczywiście pyszne - jak zawsze. Ceny są adekwatne do przeciętnych zarobków Polaka, co cieszy, zwłaszcza w Warszawie ;) Całość na 5!

1  Dziękujemy, Lukasz_P93
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie, niesamowite naleśniki, super obsługa, szczególnie miła i uśmiechnięta Pani Angela, która nas obsługiwała.

1  Dziękujemy, marcelina-ma
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W obcym mieście nie wiesz dokąd pójść więc często wybierasz coś co gdzieś już spotkałeś lub znasz, tym razem padło na Manekina. Każdy mógł wybrać coś dla siebie co było plusem, mój zestaw śniadaniowy z jajkiem sadzonym i bekonem nie był szczytem kulinarnym (lubię bekon na chrupko a jajeczko powinno się rozlewać ) ale całość kawa bardzo dobra, deser super! I duży wybór naleśników oceniam pozytywnie, idealna miejscówka dla dużej paki znajomych bo nikt nie narzeka ...ceny bardzo przystępne

Dziękujemy, Beata T

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!