“Jak zawsze świetne jedzenie i dobra obsługa”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 100 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do manekina chodzimy regularnie i trzeba przyznać że obsługa jest zawsze bardzo dobra. To tworzy klimat miejsca. Jedzenie, oczywiście pyszne - jak zawsze. Ceny są adekwatne do przeciętnych zarobków Polaka, co cieszy, zwłaszcza w Warszawie ;) Całość na 5!

1  Dziękujemy, Lukasz_P93

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie, niesamowite naleśniki, super obsługa, szczególnie miła i uśmiechnięta Pani Angela, która nas obsługiwała.

1  Dziękujemy, marcelina-ma
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W obcym mieście nie wiesz dokąd pójść więc często wybierasz coś co gdzieś już spotkałeś lub znasz, tym razem padło na Manekina. Każdy mógł wybrać coś dla siebie co było plusem, mój zestaw śniadaniowy z jajkiem sadzonym i bekonem nie był szczytem kulinarnym (lubię bekon na chrupko a jajeczko powinno się rozlewać ) ale całość kawa bardzo dobra, deser super! I duży wybór naleśników oceniam pozytywnie, idealna miejscówka dla dużej paki znajomych bo nikt nie narzeka ...ceny bardzo przystępne

Dziękujemy, Beata T
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Restauracja zawsze pełna ludzi. Duży wybór w karcie, naleśniki wręcz mistrzowskie. Obsluga mila, ceny umiarkowane. Lokal estetyczny. Lokalizacja bardzo dobra. Gorąco polecam

Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Manekin jest miejscem gdzie zawsze jest mnóstwo ludzi.Mają ogromny wybór naleśników i nie tylko.Moim top jest żurek,czekoladowe pancaki i makaron z łososiem.Jedzenie 7.5/10 jak na tego typu miejsca tradycyjnie zawodzi obsługa choć na przestrzeni 2 lat zauważyłam pozytywne zmiany.Będziemy wracać

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Agnieszka P

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!