“Sniadanie”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 100 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W obcym mieście nie wiesz dokąd pójść więc często wybierasz coś co gdzieś już spotkałeś lub znasz, tym razem padło na Manekina. Każdy mógł wybrać coś dla siebie co było plusem, mój zestaw śniadaniowy z jajkiem sadzonym i bekonem nie był szczytem kulinarnym (lubię bekon na chrupko a jajeczko powinno się rozlewać ) ale całość kawa bardzo dobra, deser super! I duży wybór naleśników oceniam pozytywnie, idealna miejscówka dla dużej paki znajomych bo nikt nie narzeka ...ceny bardzo przystępne

Dziękujemy, Beata T

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Restauracja zawsze pełna ludzi. Duży wybór w karcie, naleśniki wręcz mistrzowskie. Obsluga mila, ceny umiarkowane. Lokal estetyczny. Lokalizacja bardzo dobra. Gorąco polecam

Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Manekin jest miejscem gdzie zawsze jest mnóstwo ludzi.Mają ogromny wybór naleśników i nie tylko.Moim top jest żurek,czekoladowe pancaki i makaron z łososiem.Jedzenie 7.5/10 jak na tego typu miejsca tradycyjnie zawodzi obsługa choć na przestrzeni 2 lat zauważyłam pozytywne zmiany.Będziemy wracać

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo długo czakałem na zamówieni. Osoby ktore weszly po mnie zdąrzyly zjeść a ja jeszcze nie dostałem

Dziękujemy, Traveler57035017286
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie, które tutaj podają jest jednym z lepszych jakie jadłam. Oczywiście mowa o naleśnikach - tych na słodko, i tych wytrawnych. Oprócz tego podawane są równiez pancake'i, które również są genialne. Porcje są naprawdę spore, w naleśniku jest naprawdę bardzo dużo składników. Jadłam już kilka opcji z menu i jestem zachwycona. Naprawdę bardzo polecam. Niestety do lokalu ustawiają się "kilometrowe" kolejki, więc polecam zjeść tam w innych godzinach niż tych szczytowych.

1  Dziękujemy, mvrta

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!