“dobre nalesniki”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 88 wśród 3 531 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 7 maja 2019

Bardzo dobre nalesniki w przystepnej cenie.
Bardzo duzy wybór naleśników wytrawwnych,słodkich ,mięsnych.
Bardzo dobre ceny.

Dziękujemy, fitlive

Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam wcześniej na śniadaniu w Manekinie w Opolu więc jak zwiedzałam Warszawę też postanowiłam zejść w tym lokalu - znowu się nie zawiodłam. Zamówiłam naleśnika z pozycji obiadowej bo bałam się, że nie najem się zwykłym śniadaniem (jestem żarłokiem) i tak się najadlam, że prawie pękłam. Naleśnik pyszny. Siostra zamówiła pancakes i wyglądał przepyszne i był idealny na śniadanie.
Jeśli chodzi o obsługę to była bardzo miła i pomocna. Atmosfera w lokalu bardzo przyjemna, cicho i spokojnie.
Polecam w 100%

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kasia R
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, nalesniki w roznych wersjach min z maki gryczanej . Jednak mimo wszystko to tylko nalesnik wiec trudno sie nad tak prostymi daniami zachwycac. Napewno kolejki przed lokalem sa nieuzasadnione, o wiele smaczniej i taniej mozna zjesc w innych miejscach w Warszawie. Obsluga tez pozostawia wiele do zyczenia, poniewaz jest bardzo wolna

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, KasiaLB
Zrecenzowano 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Naleśniki pierwsza klasa, dla każdego coś dobrego.
Ceny, jak na centrum Warszawy, przyzwoite.
Obsługa miła. Lokal jest przyjazny i klimatyczny.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Szymon_Hallo
Zrecenzowano 3 marca 2019

bardzo pyszne jedzenie, byłem tydzień temu fakt musialem czekać na stolik ale warto było polecam każdemu

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AntoniPL

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!