“Rewelacyjnie!”
Doppio — recenzja

Doppio
Zamów online
Nr 909 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie pamiętam nazwy pizzy ktora zamowilismy, chociaz wiem ze była to ostatnia z karty :) sama pizza rewelacja! Az szkoda było zapijac piwkiem zeby nie psuc smaku. Miejsce troszke na uboczu ale dosc cicho i spokojnie no i przemila pani kelner! Pozdrawiamy i na pewno wrocimy :)

Dziękujemy, leszeks503

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę szybko podają, a pizza bardzo dobra, jeden kęs i wiesz że to jest to. Smaczna i chrupiąca, jedna z najlepszych w Warszawie.

Dziękujemy, 96pawe_gla
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Zachęceni pochlebnymi opiniami wybraliśmy się na rodzinny, niedzielny obiad. Na zamówioną wodę czekaliśmy 40 minut, a cytryna została doniesiona po przypomnieniu. Potem następne 20 minut oczekiwania na carpaccio wołowe i pizzę. Carpaccio smaczne, ale bez rewelacji, pizza przeciętna.
Tagliolini z grzybami leśnymi i
spaghetti z sosem carbonara bardzo słabe. Sos z grzybami bardzo gęsty, jakby przegotowany lub wielokrotnie odgrzewany. Boczek w sosie carbonara wysmażony na wiór. Dodatkowo dowiedziałam się, że tagiolini i spaghetti niczym w zasadzie się nie różnią: w obu daniach podano ten sam rodzaj rozgotowanego makaronu.
Na koniec podano fasolkę szparagową z anchois tzn. polaną oliwą (?) o zapachu anchois. Danie niesmaczne, całe zostało na talerzu.
Reasumując: jedzenie słabe, obsługa powolne i mało fachowa. Nie potrafiła podać choćby przybliżonego czasu oczekiwania na potrawy twierdząc, że zamówienia realizowane są w kolejności zgłoszeń. Jednak goście którzy przyszli później zdążyli zjeść i wyjść zanim my dostaliśmy przystawki. Pomimo niewielkiej liczby gości czekaliśmy bardzo długo. Prosiliśmy o podanie pizzy w 1 kolejności gdyż dziecko było bardzo głodne ale jakoś się to nie udało. Wszystkiemu przyglądał się niewzruszenie nieustannie palący papierosy , starszy mężczyzna - prawdopodobnie właściciel.
Na pewno więcej tam nie wrócimy. Nie ma po co.

Dziękujemy, magda t
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019

Przepyszna pizza na cieniutkim cieście, przednio, przednio : ) swobodne miejsce, nieco na uboczu, będę tu wracać

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, OnAir682454
Zrecenzowano 17 marca 2019

Mieszkam po sąsiedzku, więc wpadam dość często. I choć restauracja ma nieco przaśny wystrój, pizzę robi zdecydowanie najlepszą w Warszawie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 348judytam

Doppio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Doppio? Podziel się wrażeniami!