“Sushi Warszawa”

Soto Sushi - Waryńskiego
Zamów online
Nr 57 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Opcje wyżywienia: Lunch, Na wynos
Opis: Serdecznie zapraszamy do SOTO SUSHI NAJBARDZIEJ rozpoznawalna knajpa Sushi, miejsce spotkań znajomych,przyjaciół, elegancka przestrzeń w prostym-nowoczesnym wymiarze... Soto Sushi to więcej niż restauracja. Soto to kuchnia fusion, która jest doceniana przez naszych Gości, których stale przybywa.Pięknie podane potrawy i ich smak to jest to co nas wyróżnia od innych.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte polecenia. Sushi przygotowane ze świeżych składników, bardzo sprawnie i w dobrej cenie. Miła obsługa, dobra lokalizacja. W określi lenim, można usiąść w ogródku.

Dziękujemy, 254bep

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Soto Sushi nigdy nas nie zawiodło. Świetne sushi, miła i solidna obsługa, dużo miejsca, czysto. W środku dnia zawsze jest wolny stolik. Może jedna wada - jeśli już trzeba się do czegoś przyczepić - trochę głośno, do tego muzyka. Ale nie wszystkim to przeszkadza :). Polecam!

Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszona przystępną ceną lunchu odwiedziłam ten lokal po raz kolejny. Poprzednio jakość sushi mnie nie powaliła, ale tym razem byłam rozczarowana. Składniki w rolkach były bardzo nie japońskie i tłumiły smak ryby. Jej natomiast było bardzo mało, a okalający wszystko ryż zapychający. Nawet rozmiar był niecodzienny - pomiędzy hoso maki, a futo maki.
Po raz pierwszy rozważałam zostawienie ich na talerzu.
Jako plusy mogę zaznaczyć tylko miłą obsługę i niedrogą ofertę lunchową.

Dziękujemy, Aiishik
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi bardzo w porządku , obsługa tez przyjemna - bardzo pozytywnie zarówno jeżeli chodzi o smak jak i ceny.
Jedno ale to toalety -brud i bałagan jak na dworcu.

Dziękujemy, Sunshine558772
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce zachęceni dużą ilością pozytywnych komentarzy. Najpierw plusy: bardzo miła obsługa i wybór wina. Na tym koniec plusów niestety. Dla testu wybraliśmy jeden z zastawów - sushi bardzo, ale to bardzo przeciętne, bez wyrazu, bez smaku.

Dziękujemy, EasyGo91

Soto Sushi - Waryńskiego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Soto Sushi - Waryńskiego? Podziel się wrażeniami!