“Hmmm”
Bobby Burger — recenzja

Bobby Burger
Zamów online
Nr 516 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry Burger to to nie jest. Sam koncept ok ale jakość kanapki nie jest taka jak w aioli czy orzo...

Dziękujemy, luxorylux

Zrecenzowano 5 września 2019

Zamówiłam classic I frytki. Frytki zimne półsurowe. Burgera zamówiłam medium, dostałam zwykłego. Bułka zwykła nie przygotowana. Ogólnie zimny burger. Mięso niesmaczne. Nie wrócę. Nie polecam.

Dziękujemy, Patrycja O
Zrecenzowano 30 lipca 2019

smaczne i apetycznie wygladajace burgery, swieze skladniki. Minusem jest to ze jak na mala wielkosc burgerow sa one dosc drogie

Dziękujemy, QAzzurroQ
Zrecenzowano 13 lutego 2019

Zupełnie nierzetelna restauracja na Pradze - lokal przyjął zamówienie i opłatę online - a po godzinie uznał, że nie jest w stanie go zrealizować a zwrot pieniędzy otrzymam za ok. 10 dni. Cudnie! po to zamawiam online, aby stracić pieniądze, którymi przez 10 dni ktoś będzie operował. Wydawałoby się to takie proste: ktoś sprzedaje - ktoś zamawia... jednak nie w Polsce! Żenada!!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Bogumiła S
Zrecenzowano 26 stycznia 2019

Zamówiłem firmowego burgera - "Bobby Burger". Rzeczywiście był smaczny i nie było do czego się przyczepić, jednak frytki były zupełnie bez smaku. Dodatkowo duży minus za obsługę, bo "Bobby Burger" i frytki to zestaw w którym można dostać dodatkowo lemoniadę, obsługa jednak nie pomogła, a ja dojrzałem tę pozycję dopiero po zamówieniu.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, StanislawKoko

Bobby Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bobby Burger? Podziel się wrażeniami!