“Burger ok, reszta słabo”
Bobby Burger — recenzja

Bobby Burger
Zamów online
Nr 44 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 26 stycznia 2019

Zamówiłem firmowego burgera - "Bobby Burger". Rzeczywiście był smaczny i nie było do czego się przyczepić, jednak frytki były zupełnie bez smaku. Dodatkowo duży minus za obsługę, bo "Bobby Burger" i frytki to zestaw w którym można dostać dodatkowo lemoniadę, obsługa jednak nie pomogła, a ja dojrzałem tę pozycję dopiero po zamówieniu.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, StanislawKoko

Zrecenzowano 22 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Minimalistyczny wystrój.Miejsce idealne dla barowych spacerowiczów którzy chcą coś szybko i tłusto zjesć zanim popędza do następnego baru na shot’a.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Guide763435
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam około północy. Ruch był duży, tak że ciężko było znaleźć stolik, ale opłacało się. Burgery świetne (wszyscy jedliśmy BobbyByrgery), naprawdę polecam, warte spróbowania.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Maciej P
Zrecenzowano 17 maja 2018

Bobby Burger wzrósł jak burgery były popularne w McDonalds.. Teraz, mają złą jakość, kiepski wystrój i zapach. Dla mnie też ceny są jak w Aioli a jakość zerowa..

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 9 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Same burgery były smaczne... serwis beznadziejny.. Kelnerka przyniosła nam nie nasze zamówienie .. byliśmy tam pierwszy raz więc nie odrożnilismy że to nie nasz burger.. tym bardziej że byliśmy głodni więc od razu bez zaglądania do środka zaczęliśmy jeść. Po chwili kelnerka podeszła z pretensja, że chłopak nie zorientował się ze dostał nie swojego burgera i zaczął go jeść a później rzuciła że teraz to może go już skończyć i odeszła..

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, jst88888

Bobby Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bobby Burger? Podziel się wrażeniami!