“Dobra kawa”
Green Cafe Nero — recenzja

Green Cafe Nero
Nr 19 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 7 grudnia 2018

Pilem tam dobra kawe z rodzina podczas milego spaceru po warszawie. Do kawy zamowilismy smaczne ciasta.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, radoslawburas

Zrecenzowano 20 października 2018

Bardzo fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi - każdy ma blisko. Przepyszna kawa oraz bardzo miły klimat (dzięki temu, że każdy mebel jest inny). Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, dariuszgawron4
Zrecenzowano 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Szliśmy na śniadanie do subway’a Na szczęście po drodze zobaczyliśmy Green Cafe Nero Super pysznie, świeżutko, bardzo miła obsługa! Same plusy! Dodatkowo spokojna muza, która pozwala pomału złapać rytm dnia ☺️

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 392bartoszs
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018

Próbowałam soki świeżo wyciskane i kawę. Soki bardzo dobre - wyciskane przy kliencie, natomiast kawa w mojej opinii beznadziejna, nie smakowała mi. Obsługa bardzo miła.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, aga197521
Zrecenzowano 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólnie to brudno a muzyka (choć ładna) zagłusza własne myśli.
Brak brązowego cukru do espresso!
Smoothie w minutę się rozdwaja.
Słomki do napojów jak na stacji benzynowej - pojedynczo nie konfekcjonowane.
Nie polecam.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Grzegorz W

Green Cafe Nero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Green Cafe Nero? Podziel się wrażeniami!