“Polska kuchnia w sercu Warszawy”
Restauracja Zapiecek — recenzja

Restauracja Zapiecek
Nr 363 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Opis: Zapraszamy do Restaracji na Starym Mieście na rogu Zapiecka i Piwnej. Secesyjne wnętrza naszego lokalu stwarzają unikatowy klimat dla kameralnych spotkań i bankietów. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe m.in. wesela, komunie, jubileusze, a także spotkania firmowe. Państwa przyjęcia może uświetnić muzyka na żywo, a także recitale znanych artystów. Gościmy również grupy turystyczne, dla których przygotowaliśmy specjalne propozycje menu. Koniecznie odwiedźcie Państwo Restaurację Zapiecek - magiczne miejsce, w którym Stanisław Wiechecki (Wiech) umieścił swoją słynną "Cafe pod Minogą". Do zobaczenia w Zapiecku.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

To mój drugi pobyt w Zapuecku i tym razem udany. Pierogi były pyszne a ich wybór jest naprawdę ogromny plus można mieszać smaki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, jedzenie smakuje bardzo domowo. Przeciętna cena za 9 pierogów to 23 złote. Oprócz tego można zjeść kilka zup lub innych dań kuchni polskiej typu kaszanka. Obsługa nie była zbyt miła ale to kwestia tego konkretnego lokalu. Jedna gwiazdka mniej za poprzednią wizytę (rok temu) gdzie menu było troche inne a ceny wyższe i wraz z rodzicami wyszliśmy troche głodni.

Dziękujemy, Myrcella99

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zapiecek to zdecydowanie najlepsza restauracja z polskim jadłem. Pierogi najlepsze w Polsce wg wielu, których tu przyprowadziłem. Pyszne barszcz i żurek, kompot z suszu. Wybitny sok z żurawiną i innymi owocami.

Dziękujemy, ToskeyOn
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na późnej kolacji w tej restauracji.Zamówiliśmy tutaj pirogi ,barszczyk i pałek z mięsem ,dania były bardzo dobre, ceny trochę wysokie.Kelnerki bardzo młode i trochę zakręcone.Mimo to polecam.

Dziękujemy, 104andrzeji
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Restauracja zlokalizowana w centrum Warszawy, mimo tego ceny są naprawdę przyzwoite. Lokal zazwyczaj pełny ludzi i czasem trzeba poczekać na stolik. Ale warto. Bardzo dobre jedzenie, świetny żurek, pierogi i drinki. Ma specyficzny klimat, typowo polskiej restautacji. Polecam

Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zapiecek ma wystrój, który mi się nie podoba ale jest spójny z całą ideą tego miejsca i właśnie dlatego ten aspekt zupełnie nie wpływa na moją ocenę.Ceny są adekwatne do jakości oraz wielkości porcji.Barszcz biały, czerwony jak u mamy, pierogi są dobre.Na minus obsługa która nie rozumie do końca komunikatów typu bez czegoś, zamiennie itp. Przytakują, że zrobią to według twojej prośby po czym i tam dostajesz danie bez naniesionych poprawek wg.twojego gustu.Szkoda bo to kolejne miejsce, które zniechęca słabą obsługą.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Agnieszka P

Restauracja Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zapiecek? Podziel się wrażeniami!