“Najlepsze!”
Restauracja Zapiecek — recenzja

Restauracja Zapiecek
Nr 362 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Opis: Zapraszamy do Restaracji na Starym Mieście na rogu Zapiecka i Piwnej. Secesyjne wnętrza naszego lokalu stwarzają unikatowy klimat dla kameralnych spotkań i bankietów. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe m.in. wesela, komunie, jubileusze, a także spotkania firmowe. Państwa przyjęcia może uświetnić muzyka na żywo, a także recitale znanych artystów. Gościmy również grupy turystyczne, dla których przygotowaliśmy specjalne propozycje menu. Koniecznie odwiedźcie Państwo Restaurację Zapiecek - magiczne miejsce, w którym Stanisław Wiechecki (Wiech) umieścił swoją słynną "Cafe pod Minogą". Do zobaczenia w Zapiecku.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zapiecek to zdecydowanie najlepsza restauracja z polskim jadłem. Pierogi najlepsze w Polsce wg wielu, których tu przyprowadziłem. Pyszne barszcz i żurek, kompot z suszu. Wybitny sok z żurawiną i innymi owocami.

Dziękujemy, ToskeyOn

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na późnej kolacji w tej restauracji.Zamówiliśmy tutaj pirogi ,barszczyk i pałek z mięsem ,dania były bardzo dobre, ceny trochę wysokie.Kelnerki bardzo młode i trochę zakręcone.Mimo to polecam.

Dziękujemy, 104andrzeji
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Restauracja zlokalizowana w centrum Warszawy, mimo tego ceny są naprawdę przyzwoite. Lokal zazwyczaj pełny ludzi i czasem trzeba poczekać na stolik. Ale warto. Bardzo dobre jedzenie, świetny żurek, pierogi i drinki. Ma specyficzny klimat, typowo polskiej restautacji. Polecam

Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zapiecek ma wystrój, który mi się nie podoba ale jest spójny z całą ideą tego miejsca i właśnie dlatego ten aspekt zupełnie nie wpływa na moją ocenę.Ceny są adekwatne do jakości oraz wielkości porcji.Barszcz biały, czerwony jak u mamy, pierogi są dobre.Na minus obsługa która nie rozumie do końca komunikatów typu bez czegoś, zamiennie itp. Przytakują, że zrobią to według twojej prośby po czym i tam dostajesz danie bez naniesionych poprawek wg.twojego gustu.Szkoda bo to kolejne miejsce, które zniechęca słabą obsługą.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nie serwuje pierogów zasmażanych tylko z wody, myśle że to wina lokalu który jest mały, w pobliżu również w innym zapiecku powiedzieli nam że mają pierogi tylko z wody wiec poszliśmy do większego. Dobra opcja bylyby stoliki na zewnatrz których brak, ale jedzenie dobre! Zdecydowanie polecam większy zapiecek przy Alejach Jerozolimskich lub naprzeciwko kościoła św Anny.

Dziękujemy, yoluu

Restauracja Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zapiecek? Podziel się wrażeniami!