“Lubię tu wracać ...”
Restauracja Zapiecek — recenzja

Restauracja Zapiecek
Nr 549 wśród 2 774 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Opis: Zapraszamy do Restaracji na Starym Mieście na rogu Zapiecka i Piwnej. Secesyjne wnętrza naszego lokalu stwarzają unikatowy klimat dla kameralnych spotkań i bankietów. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe m.in. wesela, komunie, jubileusze, a także spotkania firmowe. Państwa przyjęcia może uświetnić muzyka na żywo, a także recitale znanych artystów. Gościmy również grupy turystyczne, dla których przygotowaliśmy specjalne propozycje menu. Koniecznie odwiedźcie Państwo Restaurację Zapiecek - magiczne miejsce, w którym Stanisław Wiechecki (Wiech) umieścił swoją słynną "Cafe pod Minogą". Do zobaczenia w Zapiecku.
Zrecenzowano 2 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Bywam w kraju raz na jakiś czas ale zawsze wracam na zupę z borowików i inne przysmaki za którymi tęskno za granica . Faktem jest ze zawsze długo się czeka na obsługę w szczególności jeśli chce się usiąść na ogródku . Obsługa tez nie należy do najbardziej uśmiechniętej a szkoda . W tak fajnym miejscu przykro jest widzieć tak ponure miny ! Panie też niestety obsługują chętniej i szybciej stoliki ' biznesowe ' co jest rownież przykre - może skoro siadam w trampkach a nie drogich szpilkach najprawdopodobniej tez nie dam im zbyt wiele zarobić . Obsługa wolna i ponura wiec wolałabym aby usunięto % z rachunku który doliczają za obsługę, a pozostawić wolna wole klienta do pozostawienia napiwku, ale kuchnia pyszna . Jeśli ma się czas i cierpliwość i ma się ochotę na coś smacznego - polecam .

1  Dziękujemy, Jolanta D

Zrecenzowano 15 marca 2016

Fajna restauracja, fajny wystrój dobre potrawy ceny przystępne. Restauracja warta odwiedzenia. Polecam

1  Dziękujemy, tomaszt715
Zrecenzowano 19 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Pierogi pyszne, zupa borowikowa również, łosoś z warzywami i sosem bazyliowym ok ale brakuje ostrości. Cena za łososia uważam ze kosmiczna. Wystrój ma swój urok.

1  Dziękujemy, Agata G
Zrecenzowano 17 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy z żoną restauracje przy okazji zimowego spaceru po starówce. Chcielismy rozgrzać się gorąca zupą. Po 20 min. nie mieliśmy nawet jeszcze złożonego zamówienia. Miła Pani z obsługi przeprosił nas i wytłumaczyła, że jest jedna na zmianie.

1  Dziękujemy, Maciek M
Zrecenzowano 1 września 2014

Jest to restauracja, do której można wejść zjeść posiłek w trakcie niedzielnego spaceru lub zwiedzania miasta, wpaść na obiad lub kolację. Na spotkania towarzyskie raczej się nie nadaje. Specjalność zakładu to głównie pierogi z mięsem, kapustą i grzybami, mięsem i kapustą, szpinakiem, soczewicą, grzybami, łososiem, indykiem, bryndzą i oscypkiem. Są również pierogi na słodko z serem lub owocami. Można zamówić pierogi z wody lub przesmażane na patelni. Z okrasą lub bez. Jeśli ktoś woli coś innego niż pierogi to ma do wyboru placki ziemniaczane po węgiersku lub z pieczarkami, gulasz wołowy z kaszą gryczaną, krokiet ze szpinakiem, pierś z kurczaka, bigos, bywają też gołąbki. Z napoi piwo, drinki alkoholowe i bezalkoholowe. Wystrój lokalu prosty, stylizowany na ludowo. Jedzenie smakowo dobre. Ceny w okolicach 30 zł za porcję. Zapiecek ma kilka lokali w Warszawie: w Al. Jerozolimskich, na Nowym Świecie, naprzeciwko Katedry Św. Jana, dwie przy Rynku Nowego Miasta oraz w Arkadii.

1  Dziękujemy, Krzysztof P

Restauracja Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zapiecek? Podziel się wrażeniami!