Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Byłem w tym hotelu pod koniec czerwca i był to udany pobyt. Bardzo przystępna cena, czysto i dobre jedzenie. Obsługa bardzo miła, pomocna i co najważniejsze profesjonalna. Jeżeli będę miał jeszcze okazje to na pewno skorzystam :)

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mikeol95
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Byliśmy z chłopakiem w tym hotelu na weekend :) Jeden z lepszych w Warszawie w przystępnej cenie dla studentów :) Napewno jeszcze skorzystamy :) Obsługa w pełni profesjonalna ; Personel bardzo pomocny .Polecam serdecznie

Dziękujemy, Kaczkojad51
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Hotel jest usytuowany w miejscu, skąd wszędzie można szybko dotrzeć. Pokoje są czyste i dobrze wyposażone. Na plus zasługuje także przemiła obsługa. Jedzenie smaczne i urozmaicone. Spędziłam w tym hotelu bardzo miłe chwilę.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, JustynaN100
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Miałam okazję zawitać do hotelu niedawno. Niesamowita obsługa, zawsze uśmiechnięta do tego piękny pokój. Ładny barek i dobre jedzenie, szczególnie śniadania, które były już wliczone w cenę. Polecam!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: best views
Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, KarciaT
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Polecam Hotel Arkadia. Wybraliśmy się z Rodziną do Warszawy na Wycieczkę kilku dniową, zakwaterowaliśmy się w tym hotelu Arkadia. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego hotelu . Niskie ceny pobytu tanie jedzenie. Bardzo miła i wysoce kulturalna obsługa. Pomoc hotelarzy przez cały okres pobytu. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług Tego hotelu . Dlatego raz jeszcze gorąco go polecam .

Wskazówka dotycząca pokoi: Przede wszystkim trzeba słuchać rad i pomocy recepcjonisty
Dziękujemy, Marcinn55534