Zrecenzowano: 6 września 2017

Bywam służbowo od kilku lat: miejsce sprawdzone, pokoje czyste, kuchnia w standardzie hotelowym - śniadania smaczne. Recepcja - zwykle pomocna - choć zdarzają się zgrzyty i opieszałość ( co zwykle w hotelach o tożsamym standardzie się nie zdarza ).

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Anna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_Boss_Warszawa, Specjalista ds. marketingu, Boss HotelOdpowiedź udzielona 7 września 2017

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że Hotel Boss uważa Pani za sprawdzony, a nasze śniadania za smaczne.
Wszystkie uwagi przeanalizujemy.
Zapraszamy ponownie.
Miłego dnia!

Zrecenzowano: 28 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Krótko. Przyjazd z rodzinką na noc przed odlotem na ibizę. Bardzo korzystna cena. Hotelik świetnie ulokowany. Obok las i grillowanie. Ogród i placyk dla dzieci. Pokój wygodny. Duży. Dla 4 osób 2 części. Czysto przyjemnie. Śniadań niestety nie mogliśmy zjeść z uwagi na wczesny wylot, ale prowiant na bogato. I soczki cappy i na słodko Prince polo i wody i kanapki etc. Jak najbardziej wrócę tu przy innej okazji.

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, 142_ukasz_G142
Zrecenzowano: 18 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Pokoje ok, ale najlepsze w tym hotelu jest jedzenie. Śniadania na bogato i pyszne, obiady - wybór dań imponujący, nie można się znudzić. Jedyny minus to kawa do śniadania ... okropna, nie da się pić... trzeba poczekać do 10 i kupić sobie prawdziwą kawę w kawiarni przy recepcji.

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Anna_R_Poland
Zrecenzowano: 4 czerwca 2017

Firma oferuje dobry standard usług i warto pokusić się o pobyt kiedy chodzi o dużą imprezę. Dużo przestrzeni, ładne otoczenie i ogród, wygodny parking. Sale klimatyzowane i gustowne. Miła i kompetentna obsługa. Dobre jedzenie.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Anna k
Zrecenzowano: 31 maja 2017

Bardzo przyjemne i przyjazne miejsce na mapie moich podróży. Hotel spełnił moje oczekiwania. Mój pokój był przygotowany jak należy, przytulny, pachnący świeżością. Miła obsługa począwszy od Pana na parkingu poprzez recepcję, restaurację i Panie pokojowe. Szczególne wyróżnienie dla obsługi Restauracji Malinowej - bezszelestnie, z uśmiechem, na czas - brawo. Menu bardzo smaczne i ładnie podane. Tort bezowy przepyszny. Śniadanie wyborne, urozmaicone, świetne na dobry początek dnia. Polecam.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marzena A