Zrecenzowano: 18 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Pokoje ok, ale najlepsze w tym hotelu jest jedzenie. Śniadania na bogato i pyszne, obiady - wybór dań imponujący, nie można się znudzić. Jedyny minus to kawa do śniadania ... okropna, nie da się pić... trzeba poczekać do 10 i kupić sobie prawdziwą kawę w kawiarni przy recepcji.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anna_R_Poland
Zrecenzowano: 4 czerwca 2017

Firma oferuje dobry standard usług i warto pokusić się o pobyt kiedy chodzi o dużą imprezę. Dużo przestrzeni, ładne otoczenie i ogród, wygodny parking. Sale klimatyzowane i gustowne. Miła i kompetentna obsługa. Dobre jedzenie.

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Anna k
Zrecenzowano: 31 maja 2017

Bardzo przyjemne i przyjazne miejsce na mapie moich podróży. Hotel spełnił moje oczekiwania. Mój pokój był przygotowany jak należy, przytulny, pachnący świeżością. Miła obsługa począwszy od Pana na parkingu poprzez recepcję, restaurację i Panie pokojowe. Szczególne wyróżnienie dla obsługi Restauracji Malinowej - bezszelestnie, z uśmiechem, na czas - brawo. Menu bardzo smaczne i ładnie podane. Tort bezowy przepyszny. Śniadanie wyborne, urozmaicone, świetne na dobry początek dnia. Polecam.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Marzena A
Zrecenzowano: 1 maja 2017

miałam okazję gościć w hotelu przy okazji spotkania biznesowego oczywiście z noclegiem. Hotel dysponuje zarówno dużym miejscem na tyłach hotelu (super do zorganizowania integracji, imprezy, itp.) posiłki konkretne i mimo, że z roll topów nie były wspomagane sodą. Dodatkowo hotel dysponuje restauracją stylizowaną na Młyn, po drugiej stronie ulicy - wyborne jedzenie, super klimat - troszkę weselny ale czy nie o to chodzi w dobrej biesiadzie? Jedzenia nie zabrakło do ostatnie gościa, co chwilę donoszone świeże sałatki i przekąski - na półmiskach nawet przez chwilę nie było pusto, plus nawet.... pierogi z soczewicą - były pyszne.
śniadania best of the best - uwaga znalazły się jogurty i serki sojowe, mleko sojowe, płatki bezglutenowe - coś czuję, że gdybym poprosiła o tofucznicę - też by się znalazła :)

Wskazówka dotycząca pokoi: bardzo dobre spokojne miejsce, blisko centrum, czyste pokoje, śniadania na wypasie
Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, baskir2016
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2017

Miejsce idealne na przeprowadzenie kilkudniowych szkoleń stacjonarnych. Sale konferencyjne w każdym rozmiarze w zależności od liczby uczestników szkoleń. Obiady podawane na talerzu pyszne, bardzo urozmaicone. Bardzo dobre desery. Latem można zorganizować grilla lub integracyjną imprezę. Byłam tam wielokrotnie jako organizator szkoleń. Polecam

Termin pobytu: czerwiec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa