Zrecenzowano: 3 sierpnia 2016

Bardzo dobre jedzenie. Mieliśmy okazję być na śniadaniu, obiedzie w formie grilla i kolacja. Wszystko bardzo smaczne i co ważne duży wybór. Pokoje przestronne. Te wyremontowane wyglądają rewelacyjnie. Pozostałe też bez zastrzeżeń choć luksfery nieco przypominają lata 90'

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Okiem A
Zrecenzowano: 17 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Byłem w różnym charakterze (konieczność przenocowania, spotkanie biznesowe, konferencja) ponad 10 razy. Często korzystam z hoteli, więc mam duże pole porównawcze: Boss'a uważam za jeden z (dwóch) najlepszych w relacji cen do jakości, zdecydowanie najlepszy w Warszawie.

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, gRadek
Zrecenzowano: 26 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel ,dobrze zlokalizowany w zacisznym miejscu . Pokoje zwykle proste typowo konferencyjne dla korporacji i ludzi chcących korzystać z nich do spania . Naprzeciw bardzo fajny kompleks do imprez (nawet dużych ) oraz plenerowych .
Jedzenie zasługuje na wielkie wyróżnienie, bywałem w wielu hotelach ale w tej klasy to nie spotkałem tak bogatego stołu . Wielkie 10 punktów dla kuchni kucharza. Polecam obiekt szczególnie za cenę i mega dobre jedzenie .

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Przemysław G
Zrecenzowano: 21 czerwca 2016

Hotel typowo przeznaczony na konferencje i szkolenia. Obsługa bardzo miła i pomocna.Pokoje duże, widne, czyste i z bardzo wygodnymi łóżkami , mogli by już wymienić meble ale to szczegół. Mega dobre jedzenie ....szacun dla kucharza. Otoczenie hotelu ciche i spokojne. można spokojnie odpocząć po ciężkim szkoleniu .

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Artur A
Zrecenzowano: 29 maja 2016

Bardzo miłe i udane spotkanie w restauracji Stary młyn. Miła i szybka obsługa. Smaczne posiłki i drinki. Wspaniała lokalizacja w samym lesie. Cicha i spokojna okolica. Dobre miejsce na spotkania w większym gronie i z dziećmi.

• Data pobytu: maj 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Zenon D