Zrecenzowano: 10 października 2015 z urządzeń przenośnych

Czysty, zadbany, obsługa profesjonalna. śniadania bardzo dobre, mleko i jogurty sojowe również dostępne bez problemu, spokojna okolica, dużo sosen. Byłam tu na konferencji naukowej. Bardzo dobre miejsce na tego typu eventy. Odległość od centrum zapobiega urywaniu się z wykładów

Data pobytu: październik 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, renata s
Zrecenzowano: 11 września 2015

Hotel bardzo nowoczesny, czysty zadbany, doskonała lokalizacja dla osób ceniących cisze i spokój, mieszkasz w lesie a do centrum Warszawy naprawdę niedaleko. Doskonałe jedzenie szczególnie śniadania szwedzki stół, obiady też smaczne ale w ciągu tygodnia mogą się powtarzać, miła obsługa jedyny mankament to brak stałych cen za noclegi.

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Danuta B
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2015

Był to już kolejny pobyt z rodziną w tym hotelu. Zawsze byliśmy b. zadowoleni, tym razem było lekkie rozczarowanie. Kiedy w trzecim dniu pobytu wróciliśmy do hotelu "odbiliśmy się " od drzwi pokoju. Karty były zablokowane. Udaliśmy się na recepcję, gdzie pan z wielką łaską i naburmuszeniem "odnowił" je. Przeprosin nie usłyszeliśmy... Druga sytuacja: kiedy jako osoba niepełnosprawna zaparkowałem auto na kopercie hotelowego parkingu przybiegł pan z dyżurki z pretensjami i pytaniem: "Czy Panstwo są inwalidami, że tu parkują?" (karta była włożona za szybę". Dodatkowo w naszej ofercie mieliśmy codzienne uzupełnianie wody mineralnej w pokoju i o to także trzeba było się upominać. Generalnie hotel fajny, ale obsługa dużo gorsza, niż rok temu.

Wskazówka dotycząca pokojów: W ciągu 4 dni pobytu tylko raz posprzątano pokój.
  • Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, IrekK1963
Zrecenzowano: 17 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Pod koniec maja udałem sie do hotelu boss na szkolenie, które organizowała moja firma. Mimo sporej odległości od centrum do hotelu można bardzo dogodnie dojechać z centrum Warszawy np. koleją linii S1. Wystrój hotelu znacznie poprawia pierwsze wrażenie, ponieważ z zewnątrz hotel nie jest imponujący. Na dużą pochwałę zasługuje menu restauracji i serwis kawowy przygotowany na czas szkolenia, choć kawa niestety jedynie z termosów. Sale szkoleniowe w całkiem dobrym standardzie. Dobre miejsce na szkolenie.

Data pobytu: maj 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, MarjanoPl
Zrecenzowano: 12 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Dobrze zorganizowany hotel z bardzo fajną obsługą. Bardzo ciekawa oferta kolacyjna w formie bufetu gdzie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Pokoje czyste i przestronne, a łóżka bardzo wygodne. Mały minus to muzyka w barze, mogłaby być bardziej stonowana. Polecam!

Data pobytu: maj 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, 804mareks