“Dobry hotel”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Boss Hotel
Miejsce nr 59 wśród 127 hoteli w Warszawie
Zrecenzowano 19 listopada 2015

Dobry hotel w zaskakującą ładnym, zalesionym miejscu (Wawer). Niska zabudowa. Pokój 2-osobowy okazał się przestronny, funkcjonalny i dobrze wyposażony, również w wygodne łóżka i przyzwoicie wyposażoną łazienkę z suszarką do włosów (hotel ma bodaj 3 gwiazdki). Sprawne WI-FI w pokoju. Pożyteczne informacje w pokoju. Czysto.Smaczne i zróżnicowane jedzenie (tu mały minus dla obsługi - niezbyt sprawnie przebiegało zbieranie brudnej zastawy ze stolików, jedzenie w otoczeniu brudnych naczyń po poprzednikach nie należy do przyjemności - odniosłam wrażenie, że personelu było wystarczająco, szkoda że np. przynosząc 1 miskę z jedzeniem do bufetu z powrotem nie zabierali brudnych naczyń, lub zabierali np. 1 talerz). Sprawna obsługa w recepcji. Ogólnie bardzo dobre wrażenie. Nie sprawdziłam informacji hotelowych o dogodnych połączeniach z centrum Warszawy. Jeżeli tak jest rzeczywiście, to hotel może być dobrą bazą noclegową w Warszawie. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pomimo pokoju z widokiem na parking było cicho i spokojnie.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: listopadzie 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ledia66

Zrecenzowano 10 października 2015 z urządzeń przenośnych

Czysty, zadbany, obsługa profesjonalna. śniadania bardzo dobre, mleko i jogurty sojowe również dostępne bez problemu, spokojna okolica, dużo sosen. Byłam tu na konferencji naukowej. Bardzo dobre miejsce na tego typu eventy. Odległość od centrum zapobiega urywaniu się z wykładów

Data pobytu: październiku 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, renata s
Zrecenzowano 11 września 2015

Hotel bardzo nowoczesny, czysty zadbany, doskonała lokalizacja dla osób ceniących cisze i spokój, mieszkasz w lesie a do centrum Warszawy naprawdę niedaleko. Doskonałe jedzenie szczególnie śniadania szwedzki stół, obiady też smaczne ale w ciągu tygodnia mogą się powtarzać, miła obsługa jedyny mankament to brak stałych cen za noclegi.

• Data pobytu: sierpniu 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Danuta B
Zrecenzowano 20 sierpnia 2015

Był to już kolejny pobyt z rodziną w tym hotelu. Zawsze byliśmy b. zadowoleni, tym razem było lekkie rozczarowanie. Kiedy w trzecim dniu pobytu wróciliśmy do hotelu "odbiliśmy się " od drzwi pokoju. Karty były zablokowane. Udaliśmy się na recepcję, gdzie pan z wielką łaską i naburmuszeniem "odnowił" je. Przeprosin nie usłyszeliśmy... Druga sytuacja: kiedy jako osoba niepełnosprawna zaparkowałem auto na kopercie hotelowego parkingu przybiegł pan z dyżurki z pretensjami i pytaniem: "Czy Panstwo są inwalidami, że tu parkują?" (karta była włożona za szybę". Dodatkowo w naszej ofercie mieliśmy codzienne uzupełnianie wody mineralnej w pokoju i o to także trzeba było się upominać. Generalnie hotel fajny, ale obsługa dużo gorsza, niż rok temu.

Wskazówka dotycząca pokojów: W ciągu 4 dni pobytu tylko raz posprzątano pokój.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, IrekK1963
Zrecenzowano 17 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Pod koniec maja udałem sie do hotelu boss na szkolenie, które organizowała moja firma. Mimo sporej odległości od centrum do hotelu można bardzo dogodnie dojechać z centrum Warszawy np. koleją linii S1. Wystrój hotelu znacznie poprawia pierwsze wrażenie, ponieważ z zewnątrz hotel nie jest imponujący. Na dużą pochwałę zasługuje menu restauracji i serwis kawowy przygotowany na czas szkolenia, choć kawa niestety jedynie z termosów. Sale szkoleniowe w całkiem dobrym standardzie. Dobre miejsce na szkolenie.

Data pobytu: maju 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, MarjanoPl
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Warszawa)
Partner Hotel
Royal Route Residence
Nr 61 z 127 w lokalizacji Warszawa
Liczba recenzji: 121
Mirów
Leonardo Royal Hotel Warsaw
Leonardo Royal Hotel Warsaw
Nr 47 z 127 w lokalizacji Warszawa
Liczba recenzji: 523
Arkadia Hotel
Nr 43 z 127 w lokalizacji Warszawa
Liczba recenzji: 92
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Boss Hotel? Podziel się wrażeniami!

Boss Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Żwanowiecka 20, Warszawa 04-849, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Warszawa
Udogodnienia:
Bar/salon Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr18 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Warszawa
Zakres cen: 160 zł–259 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Boss Hotel 3*
Liczba pokoi: 193
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Boss Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Boss Hotel Warsaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?