Zrecenzowano: 17 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Pod koniec maja udałem sie do hotelu boss na szkolenie, które organizowała moja firma. Mimo sporej odległości od centrum do hotelu można bardzo dogodnie dojechać z centrum Warszawy np. koleją linii S1. Wystrój hotelu znacznie poprawia pierwsze wrażenie, ponieważ z zewnątrz hotel nie jest imponujący. Na dużą pochwałę zasługuje menu restauracji i serwis kawowy przygotowany na czas szkolenia, choć kawa niestety jedynie z termosów. Sale szkoleniowe w całkiem dobrym standardzie. Dobre miejsce na szkolenie.

Dziękujemy, MarjanoPl
Zrecenzowano: 12 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Dobrze zorganizowany hotel z bardzo fajną obsługą. Bardzo ciekawa oferta kolacyjna w formie bufetu gdzie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Pokoje czyste i przestronne, a łóżka bardzo wygodne. Mały minus to muzyka w barze, mogłaby być bardziej stonowana. Polecam!

Dziękujemy, 804mareks
Zrecenzowano: 10 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel położony trochę daleko od centrum Warszawy ale w otoczeniu lasów! Idealne na wesele, impreze firmową. Konferencja była dobrze przygotowana. Lunch bajeczny! Grill i wieczorna biesida na 6! Co mnie zdziwiło nawet łóżka są wygodne ( odpowiednia twardość materaca) meble troche za ciężkie, styl na bogato ale jak dla mnie kiczowato wole lżejsze. Polecam miejsce na imprezy firmowe i rodzinne. No i gratuluje kucharzom, nie było do czego się przyczepić.

Dziękujemy, Svetlana1980_13
Zrecenzowano: 5 lutego 2015

Byłam na kongresie w hotelu BOSS. Przede wszystkim wspaniała, wprost rewelacyjna kuchnia.Ilość i rozmaitość potraw przeogromna, wszystko świeże i apetycznie podane. Taki kucharz to skarb. Stoły na bieżąco sprzątane. W pokojach czysto, ręczniki wymieniane codziennie. Polecam wszystkim, mimo iż hotel z zewnątrz prezentuje się przeciętnie.

Termin pobytu: luty 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Krykot
Zrecenzowano: 6 stycznia 2015

Blisko Warszawy, parking bezpłatny, hotel czysty, pokoje urządzone standardowo, bardzo dobre jedzenie, obsługa na poziomie ale z pewnymi problemami logistycznymi przy rozprowadzaniu gości do stolików.
Muzyka - repertuar - dobra lecz samo prowadzenie imprezy przez DJ oceniam średnio. Sylwestrowa zabawa winna mieć oprawę muzyczną podawaną przez dobry zespół grający żywą muzykę ( anie półplayback ... i to jeszcze słaby. )
Ogólne wrażenie - godne polecenia - lecz nie koniecznie SYLWESTER.

Termin pobytu: styczeń 2015
Dziękujemy, Marek B