“Lekkie rozczarowanie”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Boss Hotel
Miejsce nr 59 wśród 127 hoteli w Warszawie
Zrecenzowano 20 sierpnia 2015

Był to już kolejny pobyt z rodziną w tym hotelu. Zawsze byliśmy b. zadowoleni, tym razem było lekkie rozczarowanie. Kiedy w trzecim dniu pobytu wróciliśmy do hotelu "odbiliśmy się " od drzwi pokoju. Karty były zablokowane. Udaliśmy się na recepcję, gdzie pan z wielką łaską i naburmuszeniem "odnowił" je. Przeprosin nie usłyszeliśmy... Druga sytuacja: kiedy jako osoba niepełnosprawna zaparkowałem auto na kopercie hotelowego parkingu przybiegł pan z dyżurki z pretensjami i pytaniem: "Czy Panstwo są inwalidami, że tu parkują?" (karta była włożona za szybę". Dodatkowo w naszej ofercie mieliśmy codzienne uzupełnianie wody mineralnej w pokoju i o to także trzeba było się upominać. Generalnie hotel fajny, ale obsługa dużo gorsza, niż rok temu.

Wskazówka dotycząca pokojów: W ciągu 4 dni pobytu tylko raz posprzątano pokój.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, IrekK1963

Zrecenzowano 17 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Pod koniec maja udałem sie do hotelu boss na szkolenie, które organizowała moja firma. Mimo sporej odległości od centrum do hotelu można bardzo dogodnie dojechać z centrum Warszawy np. koleją linii S1. Wystrój hotelu znacznie poprawia pierwsze wrażenie, ponieważ z zewnątrz hotel nie jest imponujący. Na dużą pochwałę zasługuje menu restauracji i serwis kawowy przygotowany na czas szkolenia, choć kawa niestety jedynie z termosów. Sale szkoleniowe w całkiem dobrym standardzie. Dobre miejsce na szkolenie.

Dziękujemy, MarjanoPl
Zrecenzowano 12 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Dobrze zorganizowany hotel z bardzo fajną obsługą. Bardzo ciekawa oferta kolacyjna w formie bufetu gdzie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Pokoje czyste i przestronne, a łóżka bardzo wygodne. Mały minus to muzyka w barze, mogłaby być bardziej stonowana. Polecam!

Dziękujemy, Marek S
Zrecenzowano 10 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel położony trochę daleko od centrum Warszawy ale w otoczeniu lasów! Idealne na wesele, impreze firmową. Konferencja była dobrze przygotowana. Lunch bajeczny! Grill i wieczorna biesida na 6! Co mnie zdziwiło nawet łóżka są wygodne ( odpowiednia twardość materaca) meble troche za ciężkie, styl na bogato ale jak dla mnie kiczowato wole lżejsze. Polecam miejsce na imprezy firmowe i rodzinne. No i gratuluje kucharzom, nie było do czego się przyczepić.

Dziękujemy, Svetlana1980_13
Zrecenzowano 5 lutego 2015

Byłam na kongresie w hotelu BOSS. Przede wszystkim wspaniała, wprost rewelacyjna kuchnia.Ilość i rozmaitość potraw przeogromna, wszystko świeże i apetycznie podane. Taki kucharz to skarb. Stoły na bieżąco sprzątane. W pokojach czysto, ręczniki wymieniane codziennie. Polecam wszystkim, mimo iż hotel z zewnątrz prezentuje się przeciętnie.

• Data pobytu: lutym 2015, podróż służbowa
2  Dziękujemy, Krykot
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Warszawa)
Partner Hotel
Royal Route Residence
Nr 61 z 127 w lokalizacji Warszawa
Liczba recenzji: 121
Mirów
Leonardo Royal Hotel Warsaw
Leonardo Royal Hotel Warsaw
Nr 47 z 127 w lokalizacji Warszawa
Liczba recenzji: 523
Arkadia Hotel
Nr 43 z 127 w lokalizacji Warszawa
Liczba recenzji: 92
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Boss Hotel? Podziel się wrażeniami!

Boss Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Żwanowiecka 20, Warszawa 04-849, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Warszawa
Udogodnienia:
Bar/salon Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr18 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Warszawa
Zakres cen: 160 zł–259 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Boss Hotel 3*
Liczba pokoi: 193
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Boss Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Boss Hotel Warsaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?