Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Pokój mikroskopijny- ciężko się poruszać między łóżkami, ciężko otworzyć drzwi do łazienki.
Łazienka jak w przyczepie campingowej- 1m2. Prysznic to stara brudna szmata w formie zasłony, która ze starości się nie przesuwa. Brak kosmetyków do mycia. 1 ręcznik na osobę- tyłek i twarz musisz sobie wycierać tym samym ręcznikiem- skandal. W pokojach upał, brak klimatyzacji a okna nie da się normalnie otworzyć, bo jest zabezpieczone. Łóżka niewygodnie. Całą noc świeci w oczy pomarańczowe światełko z lampki i nie da się tego wyłączyć. Spać się nie da, bo pociągi stacji wola jeżdżą non stop i hałasują. Absolutnie nie polecam nawet za darmo.

Dziękujemy, Discover800968
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MateuszWPC, Kierownik, Hotel Premiere Classe VarsovieOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowny Gościu,

Na początku chciałbym podziękować za wybór naszego hotelu i za czas poświęcony na zamieszczenie opinii o pobycie.
Bardzo przepraszam za wszelkie niedociągnięcia z naszej strony.
Dodatkowo chciałbym podziękować za bardzo dużo cennych uwag które bardzo dokładnie przeanalizujemy aby poprawić wskazane obszary.

Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jesteśmy bardzo nie zadowoleni pobytem w Państwa hotelu. Nie zasługuje nawet 1 gwiazdki.
Okno w naszym pokoju było uszkodzone jak się okazało i z tego powodu nie dało się spać. Proszę sobie wyobrazić, malutki pokoik, klimatyzacji nie ma, 30 stopni w nocy. Nie polecam nikomu przeżyć taka noc.
Najgorsze, że recepcja absolutnie nic nie zrobiła z tym.
Uważam ze nie ma miejsca w hotelu takim sytuacjom.
Wydałam pieniędzy w błoto.

2  Dziękujemy, Anna B

Szanowna Pani,
dziękuję za wybór naszego hotelu oraz pozostawienie opinii.
Dziękuję również za cenne uwagi, które Pani przekazała.
Bardzo mi przykro , z powodu niezadowolenia wynikającego z niedociągnięć.
pragnę zapewnić, że już podjąłem kroki mające na celu wyjaśnienie opisane przez Panią sytuacje,
pracownicy zostali już pouczeni, jak postępować, aby uniknąć podobnych zdarzeń.
Mam nadzieję, że powyższa sytuacja nie wpłynie negatywnie na odbiór naszej sieci.
Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byliśmy 3 dni w Warszawie, lokalizacja hotelu na duży plus. Wszędzie blisko. Pokoje czyste, nie mam zastrzeżeń. Łazienka duża. Jedyny minus to widok z balkonu. Miła obsługa. Jak na hotel 1 gwiazdkowy jest w porządku. Polecam :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, itsashrose

Wraz z pracownikami dziękujemy za miłą recenzję. Zapraszamy ponownie
do hotelu Premiere Classe na kolejny pobyt. Będzie nam bardzo miło jeśli znów będziemy mogli Panią gościć.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Witam.Byslismy z mężem w tym hotelu.Hotel blisko centrum dobre śniadania - mozna zjeść duże smaczne sniadanie. Pokoje małe ale łóżko duże mozna sie dobrze wyspać i pozwiedzać stolicę.Hotel godny uwagi.Napewno tu wrócimy.

Dziękujemy, Turystka76

Wraz z pracownikami dziękujemy za miłą recenzję. Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Łazienki jak w pociągu bez szczotki do wc, żelu pod prysznic i mydła, pokoje bez klimatyzacji, śniadania bardzo przeciętne, monotonne. Stołówka ciasna. Obsługa nie radzi sobie na recepcji. W pokoju brak szafy.

Dziękujemy, Paweuu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TomaszK_PC, Kierownik, Hotel Premiere Classe VarsovieOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Szanowny Gościu,
dziękuję za wybór naszego hotelu oraz pozostawienie opinii, oraz za zwrócenie cennych uwag.
Mógłbym prosić o podanie numeru pokoju w którym Pan przebywał?
Wszystkie nasze pokoje posiadają szafy- chciałbym wyjaśnić opisaną sytuację.
Zapraszam do ponownego wyboru naszego hotelu.