Warszawa

Na Lato
Zarezerwuj stolik
śr., 23.10
20:00
Nr 269 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo przyjemne miejsce z dobrym jedzeniem, miłą obsługą i ładnym ogródkiem oraz patio. Na Lato to lokal, w którym można dobrze zjeść, potańczyć i wypić fajnego drinka :) Polecam sezonowe i świeże dania oraz codzienne menu lunchowe.

Dziękujemy, elarrr

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Byłyśmy z koleżankami w piątkowy wieczór w Na lato, udało nam się dostać stolik na zewnątrz, co chyba bez rezerwacji łatwie nie jest więc super. Obsługa bardzo profesjonalna, jednak tu pojawia się ale... Jedna z nas miała robaka w sałatce co zgłosiła obsłudze, danie zostało wymienione I wieczór mógł trwać dalej. Jednak to co menager? Kierownik sali? zrobił, było dla nas nie do pomyślenia. Przez resztę wieczoru słyszałyśmy tylko jak upomina kelnerów o zabranie wyżej wspomnianego dania, o to, że siedzimy pod chmurką i takie rzeczy się zdarzają. Cała ta rozmowa przeprowadzona z dwoma Panami kelnera mi, w ogóle nie powinna dotrzeć do naszych uszu, a była prowadzona może 2 metry od naszego stolika. Podsumowując, wystrój nowoczesny, całkiem na luzie, jedzenie smaczne, drinki również. Obsługa na wysokim poziomie, bardzo profesjonalna, oprócz wspomnianego wyżej Pana. Czy będąc kolejnym razem wybrałbym się DO na lato? Raczej nie, po akcji jaka została nam tam zaserwowana.

1  Dziękujemy, JestemKarolina
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne i klimatyczne miejsce. Pyszna sałatka z kurczakiem i do tego wyborna lemoniada. Warto było. Polecam.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Idealne miejsce na wyjscie ze znjaomym. Dobry serwis i pyszne jedzenie. Jeden z lepszych wieczorów. Polecam.

Dziękujemy, JerzySkorupski
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z nieco podbitą atmosferą, ale i dobrą ofertą lunchową. Ceny dość wysokie, choć zupa i pizza w zestawie długo nie pozwoliły o sobie zapomnieć - duża i smaczna porcja.

Dziękujemy, danielekc

Na Lato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Na Lato? Podziel się wrażeniami!