“Pyszniutkie”
Pizzeria Ciao a Tutti — recenzja

Pizzeria Ciao a Tutti
Nr 85 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Na wynos
Opcje wyżywienia: Na wynos

Byliśmy dwa razy podczas pobytu w Warszawie, pizze dostaliśmy bardzo szybko, była pyszna!
Warto zarezerwować sobie wcześniej stolik (w weekend).

Dziękujemy, JulkaS25

Pyszna pizza, skladniki rewelacyjnej jakosci, jedynie co moglo by byc doprawione to sos pomidorowy na pizzy oraz uklad stolikow- momentami nie bylo slychac wlasnych mysli ;). Jak tylko znowu bede w Warszawie, na pewno odwiedze!

Dziękujemy, Jadzinex

Nic dodać nic ująć: do tej pory najlepsze pizza w mieście, tylko, jak moja córka mówi, żeby było więcej stolików, bo jak w PRL'u kolejki się ustawiają

Dziękujemy, Marcinpd
Zrecenzowano 8 września 2019

Uwielbiam pizzę, dlatego jestem dość wymagającą klientką pod tym względem. Do Ciao A Tutti zabrała mnie koleżanka po mojej przeprowadzce do Warszawy zapewniając mnie, że nie pożałuję wyboru. I nie żałuję! Uwielbiam pizze przygotowywane przez Was, wracam średnio raz w miesiącu. Speck i Spinaci to moi faworyci.
Szkoda tylko, że lokal przy Al. Niepodległości jest taki mały, bo o ile w godzinach obiadowych nie ma wielkich kolejek, tak wieczorem lokal się zapełnia i często widziałam czekających na wejście do lokalu.

Dziękujemy, Iwona S
Zrecenzowano 2 września 2019

Pizza z polecenia, ale zdecydowanie polecana dalej w świat, obsługa PRZEMIŁA, pizza przepyszna, cena bardzo dobra! PO PROSTU CUDO!

Dziękujemy, alcix

Pizzeria Ciao a Tutti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Ciao a Tutti? Podziel się wrażeniami!