“Najlepsza pizza w mieście”
Pizzeria Ciao a Tutti — recenzja

Pizzeria Ciao a Tutti
Nr 84 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Na wynos
Opcje wyżywienia: Na wynos
Zrecenzowano 8 września 2019

Uwielbiam pizzę, dlatego jestem dość wymagającą klientką pod tym względem. Do Ciao A Tutti zabrała mnie koleżanka po mojej przeprowadzce do Warszawy zapewniając mnie, że nie pożałuję wyboru. I nie żałuję! Uwielbiam pizze przygotowywane przez Was, wracam średnio raz w miesiącu. Speck i Spinaci to moi faworyci.
Szkoda tylko, że lokal przy Al. Niepodległości jest taki mały, bo o ile w godzinach obiadowych nie ma wielkich kolejek, tak wieczorem lokal się zapełnia i często widziałam czekających na wejście do lokalu.

Dziękujemy, Iwona S

Zrecenzowano 2 września 2019

Pizza z polecenia, ale zdecydowanie polecana dalej w świat, obsługa PRZEMIŁA, pizza przepyszna, cena bardzo dobra! PO PROSTU CUDO!

Dziękujemy, alcix
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy dwie pizze, obie smaczne. Kelner miły, sprawnie wydawane napoje i dania, chociaz mam wrażenie, ze trochę za dużo zamieszania było w lokalu i obsługa za bardzo się kręciła.
Odejmuje jedną gwiazdkę za trochę słabą lokalizację i ogródek przy głośnej ulicy.

Dziękujemy, aiwliz18
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Kolejna wizyta w knajpce i pierwszy zawód. Zamówiliśmy 3 pizze i niestety nikomu nie smakowały. Ciężko powiedzieć na czym polegał problem. Były bez smaku, a w pizzy carbonara jajko było nie półpłynne, a całkowicie ścięte (może są 2 wersje, ale zawsze dostawałem z płynnym żółtkiem). Dodatkowo zabrakło oliw smakowych i dostaliśmy tylko bazyliową. Nie ma tragedii, ale smutek bo lubiłem to miejsce :)

1  Dziękujemy, jan r
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra, ale szału nie ma :) nie mogę napisać nic złego ale nie porwała mnie. Poza tym dokupiłem porcje salami a były to 2 plasterki ;)

Dziękujemy, luxorylux

Pizzeria Ciao a Tutti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Ciao a Tutti? Podziel się wrażeniami!