“WOW!”
Pizzeria Ciao a Tutti — recenzja

Pizzeria Ciao a Tutti
Nr 103 wśród 3 566 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Na wynos
Opcje wyżywienia: Na wynos
Zrecenzowano 2 września 2019

Pizza z polecenia, ale zdecydowanie polecana dalej w świat, obsługa PRZEMIŁA, pizza przepyszna, cena bardzo dobra! PO PROSTU CUDO!

Dziękujemy, alcix

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy dwie pizze, obie smaczne. Kelner miły, sprawnie wydawane napoje i dania, chociaz mam wrażenie, ze trochę za dużo zamieszania było w lokalu i obsługa za bardzo się kręciła.
Odejmuje jedną gwiazdkę za trochę słabą lokalizację i ogródek przy głośnej ulicy.

Dziękujemy, aiwliz18
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Kolejna wizyta w knajpce i pierwszy zawód. Zamówiliśmy 3 pizze i niestety nikomu nie smakowały. Ciężko powiedzieć na czym polegał problem. Były bez smaku, a w pizzy carbonara jajko było nie półpłynne, a całkowicie ścięte (może są 2 wersje, ale zawsze dostawałem z płynnym żółtkiem). Dodatkowo zabrakło oliw smakowych i dostaliśmy tylko bazyliową. Nie ma tragedii, ale smutek bo lubiłem to miejsce :)

2  Dziękujemy, jan r
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra, ale szału nie ma :) nie mogę napisać nic złego ale nie porwała mnie. Poza tym dokupiłem porcje salami a były to 2 plasterki ;)

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cześć, wybraliśmy się z dziewczyną w lipcu żeby przypomnieć sobie smak pizzy z Rzymu w którym byliśmy w kwietniu. Składniki na pizzy w Ciao Tutti były wyborne, oliwa delikatna i dobra i co prawda dało się poczuć smak Italii w warszawskiej pizzerii to jednak ciasto w skali 1-10 dostałoby ode mnie 4. Brzegi były pyszne ale środek wyglądał niestety jak nasączona tortilla, cienki, opadający i mokry. Ciasto to bardzo ważny element pizzy, więc to mogłoby się zmienić jednak całość oceniam na 4. Obsługa świetna, klimat w lokalu również

Dziękujemy, WojtekL1996

Pizzeria Ciao a Tutti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Ciao a Tutti? Podziel się wrażeniami!