“Najlepsze sushi w Warszawie”
Sushi Wola — recenzja

Sushi Wola
Nr 363 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Okolica: Muranów
Okolica: Muranów

Takiej poezji smaków, idealnie doprawionego ryżu i oryginalnych połączeń smaków nie ma nigdzie indziej w Polsce. Najlepsze sushi jakie zjecie.

Dziękujemy, adrianna12-80

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo zróżnicowanie menu, ale jeżeli chodzi o samo sushi, myślałem ze spotkam się z efektem "wow", ale niestety w moim przypadku go nie było

Dziękujemy, wszymonw
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie, że dowożą w różne miejsca. Może na miejscu było by inaczej, lub tak trafiłam, lecz sushi mocno średnie. Trzeba jednak przyznać, że ceny bardzo przyzwoite.

Dziękujemy, marianowosielska
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Świetne sushi, ogromne zestawy, które są pokazane na zdjęciach w całości. Cena przystępna.
Byliśmy z mężem o 21.00- godzinę przed zamknięciem- zamówiliśmy zestaw Warszawski sen- i właściwie do 20.50 byliśmy już po jedzeniu (nie sprawdziłam, o której dokładnie dostaliśmy zestaw).
Specjalnie wzięliśmy zestaw za duży dla 2 osób, bo lubimy sushi, a wiedzieliśmy, że pakują też na wynos. Super sprawa, dostaliśmy połowę zestawu pięknie zapakowaną z sosem, z imbirem i wasabi do domu.
Miejsce jest w stylu nowoczesnym, to cichy lokal nadaje się na kameralne spotkania, randki. Nie byłam w porze lunchu, tylko wieczorem- może w południe jest inaczej. Oferuje bardzo duże zestawy o wymownych nazwach "korporacja" - można zamówić.
W menu zdjęcia zestawów są dużo lepsze niż na stronie www (tu są takie mocno wykadrowane, artystyczne).

Bardzo polecam.

Dziękujemy, biedrona_ona
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Zdecydowanie polecam to miejsce! Jeśli sushi to tylko tam. Jest przepyszne, realizacja zamówienia szybka, a obsługa bardzo fajna, na luzie :)

Dziękujemy, DominikaRusz

Sushi Wola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sushi Wola? Podziel się wrażeniami!