“Polecam”
Żurawina Rest & Wine — recenzja

Żurawina Rest & Wine
Nr 316 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Żurawina Rest&Wine to restauracja stworzona z pasji do jedzenia, muzyki i wykwintnych trunków - win oraz koktajli. Nasza tajemnica kryje się w dbałości o każdy szczegół i potrzebie stworzenia miejsca do którego chce wracać każdy - o nowoczesnym wyglądzie, w którym królują świeże aromatyczne dania oraz wina odpowiednio dobrane do każdej z naszych potraw. Perfekcyjny początek dnia zapewni Państwu nasze codzienne śniadanie, zaś lunch przy kieliszku wina uprzyjemni przerwę w pracy. Idąc tropem kulinarnych doznań, które zapewnia nasza restauracja dbamy również o artystyczną oprawę Żurawiny - w każdy poniedziałek i sobotę mają Państwo okazję odnaleźć nowe muzyczne doznania podczas koncertów na żywo. Zapraszamy serdecznie!
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przepyszna szakszuka, jadłem ponadto śniadanie po benedyktyńsku. Jak najbardziej polecam na śniadanie

Dziękujemy, Maciej G

Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! Jestem stałym gościem Żurawiny, zabieram tam rodzinę i znajomych! Przepyszne jedzenie, najmilsza obsługa na świecie! :) Najpyszniejsza sałatka z awokado jaką kiedykolwiek jadłam, do tego niesamowity sernik, kawa i super drinki! Śniadania równie dobre, duże porcje! Zawsze pięknie podane. Do tego fajne promocje w zależności od dnia tygodnia :)

Dziękujemy, agatao773
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na odpoczynek. Prosto z pociągu dotarłyśmy na śniadanie, było pyszne oczywiscie i duże porcje. Dostałyśmy również mrożoną kawe na prośbę pomimo tego, że nie było jej w karcie, więc bardzo duży plus. No i przemiła obsługa, pozdrawiam kelnera Mateusza ;) na pewno wrócę jak znowu zawitam do Warszawy!

Dziękujemy, sandraannas
Zrecenzowano 8 maja 2019

Miejsce gdzie można wypić drinka, zjeść lunch i porozmawiać.
Polecam w ciemno. Różnorodne menu. Jedynie może odrobinę zbyt słone, ale to kwestia indywidualna.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, staciek_pl
Zrecenzowano 26 lutego 2019

Ciekawe miejsce w centrum Warszawy. Wybraliśmy się na lunch, wszystko przepyszne, porcje średnie ale przepięknie podane. obsługa kelnerska wyśmienita, wszystko w idealnym czasie. Cenowo całkiem ok. Fajny wystrój i lokalizacja. Na pewno na plus.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Karlusia

Żurawina Rest & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Żurawina Rest & Wine? Podziel się wrażeniami!