Warszawa

“Okropne”
Nanaki Sushi — recenzja

Nanaki Sushi
Zamów online
Nr 2 753 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019

Wybraliśmy się ze znajomymi na niedzielną kolację. Pierwszy i ostatni raz w tym miejscu. Nieprzytulne, niechlujne i byle jakie coś, bo restauracją nie można tego nazwać. Kontakt z kelnerką dość ograniczony przez jej słabą znajomość polskiego. Jedzenie NIEŚWIEŻE, każda z trzech osób skończyła z problemami żołądkowymi utrzymującymi się pare godzin. Jakość produktów i wykonanie - bardzo po kosztach i amatorski. Składników ciężko było się dopatrzeć. Ceny zdecydowanie zawyżone w stosunku do jakości. Zamówione przez nas rolki musiały być gotowe i czekające (mam nadzieje) w lodówce na pokrojenie, ponieważ 3 zestawy po 50 i 25 kawałków sushi gotowe w niecałe 10 minut. Kwintesencją była karta, w której po wszystkich stronach oferujących sushi, na ostatniej stronie można było znaleźć kotleta schabowego Pani kelnerka siedząca na sali z telefonem odstrasza gości, ignoruje tych, którzy jednak zdecydują się tam zjeść - karty menu oraz pałeczki braliśmy sobie sami z sąsiednich stolików, bo pani nie była łaskawa nam ich podać. Zdecydowanie ODRADZAM każdemu, miejsce powinno być zamknięte.

Dziękujemy, julka0603

Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W najprostszych słowach- jedzenie było nieświeże. Tatar z łososi wręcz śmierdział. Nigdy więcej nie zamówię sushi z tego obrzydliwego miejsca.

1  Dziękujemy, Marta Z
Zrecenzowano 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie wiem jak smakuje jedzenie ponieważ nigdy do mnie nie dotarło. Czas oczekiwania na zamówienie miał wynosić 90 min. Po godzinie opóźnienia dodzwoniłam się do restauracji, Pan przekazał mi ze jeszcze pol h. Po KOLEJNEJ godzinie czekania dowiedziałam się ze jeszcze półtorej godziny! Łącznie 5 godzin czekania - zrezygnowałam, była już prawie 23 a my poszliśmy spać głodni. Gdyby nie kłamstwa pracowników znaleźlibyśmy sobie inna opcje kilka godzin wcześniej. Żenujące. Odradzam...

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, karol_pomelov
Zrecenzowano 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Na jedzenie można czekac 4-5 godzin. Jest na prawdę źle. Ostrzegam przed zamawianiem przez internet z dostawą bo się nie da doczekać. Kierownik powiedział wprost że nie interesują go problemy klientów. Nie chciałem wierzyć recenzja ale ostrzegam żeby nie dać się przyciągnąć niską ceną!

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Wojtekarlo
Zrecenzowano 24 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem zupę na wynos z nanaki sushi chili beef Ramen i to co dostałem rozśmieszyło moja dziewczynę. Zupa jak na zdjęciu była mniejsza niż szklanka od wody. Zadzwoniłem do restauracji powiedzieć ze zamówiłem duża porcje za 30zl a nie mała ale pan kelner który odebrał nie miał pojęcia o czym mówię i mówił ze to jest normalna porcja i nikt się nie skarżył. Po zjedzeniu zupy napełniłem kubek od herbaty woda (250ml) i przelałem do pudełka obok i nie mogłem wlać wszystkiego co wskazywało ze pudełko miało Ok 200ml... zupa za 30zl . Kelner powiedział ze nie ma nikogo na zmianie i nie ma z kim rozmawiać. Także nasza próba złożenia zażalenia się nie powiodła. Ciekawi mnie skoro 200ml to duża porcja jaka jest mała. Zupa to nie Ramen tylko zwykły rosół z sosem sojowym i chili. Nie polecam i na pewno nie wracam.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, filipo770

Nanaki Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nanaki Sushi? Podziel się wrażeniami!