“Nowości”
Starbucks — recenzja

Starbucks
Nr 37 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Odkad piję kawe jest to kawa z Starbucks poczatkowo były to głównie kawowe frappe z czasem americano.Ostatnio zajrzałam tam znów.Kawa niezmiennie dobra zaskoczyły mnie jednak nowości.Spróbujcie koniecznie “greckiego wesela”świetna sałatka na lunch.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Guide763435

Zrecenzowano 31 października 2018

Jak zawsze przepyszna kawa. Jeszcze nigdy nie zawiodłem się na żadnym starbucksie. Bardzo polecam!!!

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, dariuszgawron4
Zrecenzowano 18 marca 2018

Miejsce praktycznie jak każdy inny Starbuck. Przyjemnie urządzony. Obsługa - średnia. Kawa filtrowana - smaczna, w niezłej cenie - za kubek małej (obstawiałbym ok 300 ml) zapłaciłem 8 PLN. Na minus WC które trzeba szukać bo nie znajduje się w samym lokalu.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, JPopiel
Zrecenzowano 5 marca 2018

Ze względu na lokalizacje miejsca zakwaterowania - przy Emilii Plater, aby siąść i odpocząć po podróży, miałem do Starbucks-a bardzo blisko. Druga strona ulicy. Tak też postąpiłem. Z racji iż jest to klasyczna sieciówka, niczym nowym mnie nie zaskoczyli. Ofertę znam, a dobra obsługa to przecież standard, nie wymaga szczególnego opisu. Dla osób zmierzających z Dworca Centralnego w kierunku Świętokrzyskiej, Emilii Plater, pobliskich znanych miejsc jest to dobre miejsce by zaspokoić :"głód kofeiny", odpocząć na chwilę. Tak czy inaczej - Polecam

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Witold W. K
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dziś jak często postanowiliśmy wypić kawę w Starbucks. Jak zwykle kawa bardzo dobra i różnorakie rodzaje. Pierwszy raz zdarzyło się że nie wszystkie kawy były dostępne z oferty, mam nadzieję że to przypadek ponieważ w innym razie straciłbym dobra opinię o tej sieci.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 154krzysztof_

Starbucks — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Starbucks? Podziel się wrażeniami!