“Prawdziwe spaghetti carbonara ”
Restauracja Superiore — recenzja

Restauracja Superiore
Nr 573 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Współczesna
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy z żoną coś przekąsić przed spektaklem w teatrze Polonia. Zamówiliśmy zupę, która okazała się bardzo aromatyczna i treściwa. Do tego spaghetti carbonara, które okazało się najprwdziwszą carbonarą, bez popularnego spolszczania zbędnymi dodatkami - wyśmienite.

Dziękujemy, jeziol

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Fantastyczne jedzenie podane w piękny sposób, super lokalizacja, alkohol w rozsądnych cenach i wspaniała osoba, która towarzyszyła mi podczas wizyty w Superiore, zadecydowały o tym, że zapamiętałem to miejsce jako magiczne <3

Dziękujemy, gorskialan
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, autorska kuchnia Pana Kapturkiewicza powala na kolana. Wina, które każdego zadowolą i Pani Manager (obsługiwała nas), która świetnie panuje nad sytuacją i doradzi w kwestii win :)
Polecam!

Dziękujemy, Erian917
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy winebar w miescie! Pani swietnie doradziła Nam cudowne wino, tapasy pyszne Warto wracac dla wszystkiego w tym lokalu. Dodatkowo Pani obsługujaca Nas, widzac ze mam urodziny, ugoscila Nas beza ze świeczka na sam koniec :) Cudo<3

Dziękujemy, trianinka
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na kolację ja skusiłem się na risotto z kurkami a Narzeczona na turbota - obydwa dania były pyszne - idealnie doprawione, odpowiednio podane - poprostu super - napewno będziemy wracać bo poprostu było pyszne

Dziękujemy, zorro128

Restauracja Superiore — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Superiore? Podziel się wrażeniami!